Pomogliśmy

Referencja 7

Referencja 7

Powierzyłam Pana Kancelarii prowadzenie sprawy o odszkodowanie. Sprawa ostatecznie zakończyła się satysfakcjonującą mnie ugodą.

W związku z powyższym chciałam Waszej Kancelarii, miłym paniom odbierającym połączenia, przekazującym informacje, a w szczególności Panu mecenasowi, którego pozwalam sobie ocenić jako człowieka bardzo zaangażowanego w pracę, którą wykonuje. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam, cierpliwy, wyrozumiały z empatią nawet wyczuwalną w głosie, chęcią niesienia pomocy. Doceniam to zaangażowanie się w sprawy dotyczące ludzkiej krzywdy. Absolutnie profesjonalne traktowanie klienta z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Czułam się bezpieczna i zaopiekowana. To była mimo przykrej, traumatycznej dla mnie sytuacji wielka radość i przyjemność, że moją sprawę poprowadził tak wspaniały człowiek.

Składam kancelarii, a szczególnie Panu mecenasowi, serdeczne podziękowania, życząc, aby zasługiwał na pochwały przełożonych i zadowolonych klientów nie tylko wtedy, gdy sprawa zakończy się pomyślnie, bo wierzę, że robi wszystko, aby tak było.

Uważam, że ma Pan powody do dumy z posiadania w zespole takiego pracownika, a ja serdecznie dziękując za prowadzenie sprawy i pomyślny finał obiecuję, że będę polecać i zachęcać innych do korzystania z Waszych usług.

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się