Pracuj z najlepszymi

Kancelaria Prawna SOLACE działa na rynku od 2009 r. Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa spraw odszkodowawczych. Współpracując z nami masz możliwość pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu satysfakcjonującego odszkodowania.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby pragnące rozpocząć karierę przedstawiciela kancelarii prawnej, jak również osoby posiadające doświadczenie w pracy z klientami, sprzedaży bezpośredniej, ubezpieczeniach, doradztwie, które pragną rozszerzyć zakres swoich usług lub podjąć nową działalność.

Stale poszukujemy nowych współpracowników na terenie całego kraju.

Klauzula informacyjna

Pierwszy raz w odszkodowaniach

Zostań liderem branży odszkodowawczej

Przedstawimy ci sposób na zarabianie większych pieniędzy. Solace to nie tylko pomoc w odszkodowaniach, od strony sprzedażowej solace to platforma do zwielokrotnienia twoich zysków. Jest wiele firm odszkodowawczych, ale my się od nich różnimy...

 

ico1

Mogę

Jeżeli potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych w wypadkach i chcesz dorobić, to jest to oferta dla Ciebie. Osoba poszkodowana to nasz klient, jeżeli zdecydujesz się współpracę z nami, to osoba taka będzie także Twoim klientem.

ico2

Chcę

Zapłacimy Ci za to, że z Twoją pomocą podpiszemy umowę o obsługę sprawy odszkodowawczej. I to wszystko. Możesz uważać, że to trudne albo że to łatwe, ale na pewno nie jest to dużo pracy.

ico3

Zarabiam

Możesz pracować na stałe albo tylko dorabiać. Najlepsi zarabiają miesięcznie kwoty pięciocyfrowe, inni od czasu do czasu po kilkaset złotych. U nas nie ma limitów sprzedażowych.

Agenci z doświadczeniem

Dopracowane szczegóły, które robią różnicę

Przedstawimy ci sposób na zarabianie większych pieniędzy. Solace to nie tylko pomoc w odszkodowaniach, od strony sprzedażowej solace to platforma do zwielokrotnienia twoich zysków. Jest wiele firm odszkodowawczych, ale my się od nich różnimy...
 1. Wszystkie rodzaje wypadków

  Solace to kancelaria prawna, a nie firma odszkodowawcza. Nie jesteśmy uzależnieni od innych kancelarii, ponieważ sami jesteśmy prawnikami. Dzięki temu nie jesteśmy niczym ograniczeni i możemy obsłużyć każdą sprawę. Podstawowe rodzaje wypadków są wymienione na naszej stronie, ale możemy obsłużyć także inne sprawy.

 2. Możliwość negocjowania umowy przez klienta

  Nie chodzi tu wyłącznie o prowizję, do której podchodzimy w myśl zasady: lepiej mieć sprawę na niższej prowizji, niż w ogóle jej nie mieć. Klient może wynegocjować przelewanie pieniędzy bezpośrednio na jego konto, niepobieranie prowizji za zwroty kosztów i wiele więcej. Nasza oferta staje się bardzo atrakcyjna, a Ty masz maksymalnie dużą szansę na podpisanie umowy.

 3. Wynagrodzenie z góry

  Wiemy jak uciążliwe jest oczekiwanie na wynagrodzenie. Sprawy, zwłaszcza w sądzie, trwają dość długo. W związku z tym wychodzimy naprzeciw naszym współpracownikom wypłacając część wynagrodzenia z góry po skompletowaniu dokumentów. Wynagrodzenia wypłacamy raz w tygodniu.

 4. Finansowanie biura / leasingu

  Nie tylko prowizja stanowi wynagrodzenie naszych współpracowników. Dodatkowym źródłem dochodów jest program motywacyjny, który daje możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy. Kwoty sięgają kilkunastu tysięcy złotych.

 5. Sprawy zlecone

  Sprzedaż usług Solace jest mocno oparta o marketing w przeróżnych mediach (internet, media drukowane itp.) Potencjalni klienci, którzy skontaktują się z naszą infolinią z prośbą o pomoc podpisują umowy z naszymi terenowymi przedstawicielami. Sprawy zlecone to sposób wynagradzania naszych najlepszych lub najbardziej obiecujących współpracowników. Doceniamy te osoby i chcemy, by zarabiały jak najwięcej.

 6. Zaliczki dla klientów

  Wiemy jak  duża jest konkurencja w branży odszkodowawczej, dlatego wyposażamy naszych przedstawicieli w najlepszą możliwą ofertę. Jeżeli klient naprawdę potrzebuje wsparcia finansowego, wystarczy wysłać do centrali maila albo zadzwonić. Decyzję o zaliczce dla klienta podejmujemy natychmiast.

 7. Dostarczamy CV do rekrutacji

  Jeżeli wyrazisz gotowość zwiększenia swoich dochodów poprzez budowanie pod sobą struktury sprzedażowej, to możesz liczyć na naszą pomoc. Prowadzimy ciągła rekrutację i kandydatów z poszczególnych regionów przekazujemy chętnym osobom. Organizujemy szkolenia dla grup sprzedażowych.

 8. Zapewniamy adwokata w postępowaniu karnym

  Jesteśmy prawnikami, dlatego nie stanowi dla nas problemu włączenie się do postępowania karnego po stronie poszkodowanego jako pełnomocnik pokrzywdzonego. Możesz to zawsze obiecać klientowi.

 9. Przejrzyste umowy bez kar

  Szanujemy Twój czas. Nie chcemy, byś musiał się tłumaczyć przed klientem z zapisów naszej umowy, dlatego stworzyliśmy maksymalnie krótką i łatwą umowę. Nie ma mowy o żadnych karach czy kosztach. Może ze spokojem zostawić umowę u klienta, ponieważ na pewno ją zrozumie i nie znajdzie w niej niczego niepokojącego.

 10. Dodatkowa pomoc dla klienta 

  Możesz zaoferować klientowi darmowe doradztwo w załatwianiu spraw w ZUS, spraw spadkowych, w postępowaniu karnym itp.

 11. Łatwy kontakt z centralą

  Współpracownikom udostępniamy bezpośredni email i telefon do centrali. W łatwy sposób możesz szybko uzyskać pomoc w nurtującej Cię sprawie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Masz pytania?
Chętnie na nie odpowiemy

GSM: +48 690 690 680

   

801 000 130

kontakt@solace.pl

Formularz rekrutacyjny:
Dodaj CV
Dodaj List motywacyjny

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.