Ostatnie
wpisy

Odszkodowanie za upadek w sklepie

Nieszczęśliwe wypadki mogą zdarzyć się wszędzie, również podczas tak codziennej czynności jak zakupy w sklepie. Chodząc alejką supermarketu można poślizgnąć się na mokrej podłodze, na niesprzątniętych owocach albo można paść ofiarą spadającego z półki towaru, który nie był odpowiednio zabezpieczony.

Najem pojazdu zastępczego po szkodzie całkowitej

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach posiadanie auta nie jest już luksusem, a raczej rzeczą normalną i powszechną. Brak możliwości użytkowania własnego samochodu ze względu na tzw. szkodę całkowitą może znacznie skomplikować codzienny dojazd do pracy czy wypełnianie innych obowiązków. Szkoda całkowita to taka sytuacja, gdy uszkodzenia pojazdu są tak duże, że nie jest możliwe przywrócenie pojazdu do stanu sprzed kolizji.

Odszkodowanie za uszkodzony jacht

Ubezpieczenie jachtów jest w naszym kraju co do zasady dobrowolne. Jednakże coraz większa popularność sportów wodnych, a co za tym idzie zwiększenie się ruchu na polskich wodzach śródlądowych oraz częste anomalia pogodowe powoduje, że wielu właścicieli jachtów decyduje się na zawarcie umowy ubezpieczenia.

Naprawa pojazdu po szkodzie na częściach oryginalnych czy zamiennikach?

Wypadek komunikacyjny w którym zderzyły się dwa, lub więcej, pojazdów wiąże się z koniecznością naprawienia szkody właścicielowi pojazdu przez osobę winą spowodowaniu wypadku.

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.