Ostatnie
wpisy

Najem pojazdu zastępczego po szkodzie całkowitej

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach posiadanie auta nie jest już luksusem, a raczej rzeczą normalną i powszechną. Brak możliwości użytkowania własnego samochodu ze względu na tzw. szkodę całkowitą może znacznie skomplikować codzienny dojazd do pracy czy wypełnianie innych obowiązków. Szkoda całkowita to taka sytuacja, gdy uszkodzenia pojazdu są tak duże, że nie jest możliwe przywrócenie pojazdu do stanu sprzed kolizji.

Odszkodowanie za uszkodzony jacht

Ubezpieczenie jachtów jest w naszym kraju co do zasady dobrowolne. Jednakże coraz większa popularność sportów wodnych, a co za tym idzie zwiększenie się ruchu na polskich wodzach śródlądowych oraz częste anomalia pogodowe powoduje, że wielu właścicieli jachtów decyduje się na zawarcie umowy ubezpieczenia.

Naprawa pojazdu po szkodzie na częściach oryginalnych czy zamiennikach?

Wypadek komunikacyjny w którym zderzyły się dwa, lub więcej, pojazdów wiąże się z koniecznością naprawienia szkody właścicielowi pojazdu przez osobę winą spowodowaniu wypadku.

Wypadek motocyklowy – jak uzyskać odszkodowanie

Wypadki motocyklowe, chociaż zdarzają się rzadziej niż te samochodowe, są o wiele bardziej niebezpieczne dla kierowcy jednośladu niż dla kierowcy samochodu. W momencie zderzenia kierowca motocykla jest w gorszym położeniu – nie chroni go konstrukcja samochodu lub pasy. Tym samym jego obrażenia są o wiele groźniejsze. Takie wypadki często skutkują poważnymi obrażeniami wewnętrznymi, amputacjami, trwałym urazem kręgosłupa, a nawet śmiercią.

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.