Ostatnie
wpisy

Odszkodowanie za zakażenie gronkowcem w szpitalu

Odszkodowanie za zakażenie gronkowcem w szpitalu jest jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w internetowej przeglądarce. Temat ten nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, gdyż z roku na rok przybywa ilość pacjentów zakażonych szczepami bakterii staphylococcus aureus, czyli gronkowcem złocistym. Bakteria staphylococcus aureus może wywoływać niegroźne dolegliwości skórne tj. pryszcze czy czyraki.

Ile czasu na zgłoszenie wypadku w pracy?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami za wypadek przy pracy uważa się zdarzenie nagłe wywołane przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć, które nastąpiło podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika: zwykłych czynności lub poleceń przełożonych, czynności na rzecz pracodawcy, nawet bez polecenia.

Odszkodowanie za zniszczony bagaż

Wraz z nieustającym rozwojem ruchu lotniczego i lotniskami chwalącymi się z roku na rok rekordową ilością pasażerów, wiąże się problem rosnącej ilości błędów, pomyłek i szkód związanych z przewozem bagażu pasażerów. W wyniku błędu personelu przewoźnika lub obsługi portu lotniczego bagaż może zostać opóźniony, uszkodzony, zniszczony lub zagubiony.

Odszkodowanie za zgubiony bagaż

Latanie przestało być ekstrawaganckim sposobem podróżowania. Pojawienie się tanich linii lotniczych, budowa nowych terminali i wzrost gospodarczy powodują, że latamy coraz więcej
i częściej. Większa ilość lotów powoduje coraz większą ilość problemów, takich jak opóźnienie czy zagubienie bagażu.

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.