Ostatnie
wpisy

Odszkodowanie za pobyt w szpitalu

Firmy ubezpieczeniowe w ramach swojej działalności często przedstawiają nam różne propozycje zawarcia dobrowolnego ubezpieczenia.W ramach indywidualnego ubezpieczenia np. ubezpieczenia na życie można zawrzeć dodatkowe ubezpieczenie na wypadek leczenia szpitalnego. Ubezpieczenie to obejmuje świadczenie za pobyt w szpitalu.

Odszkodowanie za wypadek dziecka na wycieczce szkolnej

Wypadek ucznia to zdarzenie nagłe, wywołane przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć osoby powierzonej opiece, zaistniały podczas zajęć szkolnych do których zalicza się również zajęcia wychowawcze lub opiekuńcze realizowane przez placówki oświatowe, zajęcia prowadzone poza szkołą, np. lekcje plenerowe, wyjazdy, wycieczki, zielone szkoły, olimpiady, zawody sportowe itp., podczas których pedagodzy lub opiekunowie muszą dbać o bezpieczeństwo uczniów, bo za wypadek podczas takich zajęć odpowiada szkoła i jej pracownicy.

Zwrot ubezpieczenia kredytu

Większość banków proponując klientowi kredyt, oferuje mu również jego ubezpieczenie.
Zazwyczaj jest to opcja dobrowolna, coraz częściej jednak jest to wymagane zabezpieczenie. Banki coraz częściej postrzegają ubezpieczenie kredytu nie tylko jako zabezpieczenie jego spłaty, ale również dodatkowy zarobek. Klient może skorzystać z wybranego przez siebie ubezpieczyciela lub podpisać umowę w siedzibie banku z zaoferowanym przez instytucję towarzystwem. Taka konsolidacja usług kredytowych i ubezpieczeniowych nazywana jest bancassurance.

Odszkodowanie za wypadek w Aquaparku

Z uwagi na rosnącą popularność Aquaparków wzrosła również liczba wypadków, które się w nich zdarzają. W przypadku wystąpienia szkody poszkodowanym przysługuje od właściciela Aquaparku odszkodowanie.

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.