Wypadek przy pracy jest nagłym zdarzeniem wywołanym przyczyną zewnętrzną, powodujące uraz lub śmierć. Zdarzenie miało związek z pracą, a dokładnie nastąpiło podczas lub w związku z wykonywaniem przez pracownika zwykłych czynności lub poleceń przełożonych, ale również czynności na rzecz pracodawcy (nawet bez polecenia).

Wypadek przy pracy może spotkać każdego z nas. Jeśli Ty również stałeś się jego ofiarą musisz wiedzieć, że oprócz odszkodowania z ZUS-u, które często nie wystarcza na pokrycie podstawowych potrzeb, możesz starać się również o odszkodowanie od pracodawcy, wypłatę środków, umożliwiających zmianę zawodu czy renty z tytułu niezdolności do pracy.

Jeśli ma skutek wypadku przy pracy doszło do śmierci pacjenta, o wypłatę należnych świadczeń mogą starać się członkowie jego rodziny.

Wiele osób nie wie jak uzyskać odszkodowanie po wypadku w pracy. Dlatego poszkodowanym w wypadkach w pracy oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej, począwszy od dochodzenia odszkodowania od pracodawcy przez uzyskanie świadczeń z ZUS oraz polis dobrowolnego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony. Dla naszych Klientów wygraliśmy już wiele spraw o odszkodowania powypadkowe w pracy.

Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci odszkodowanie powypadkowe skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Jakie sprawy obsługujemy Zobacz wszystkie >

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.