Często zdarza się, że na skutek śliskiej nawierzchni czy dziury w chodniku dochodzi do upadku. Konsekwencjami takiego zdarzenia mogą być poważne urazy ciała, czasowa niezdolność do pracy oraz fizyczne i psychiczne cierpienie. Pamiętaj, że bardzo często, z początku niegroźnie wyglądający upadek, może spowodować poważne obrażenia, szczególnie u ludzi starszych.

Jeśli Ty również stałeś się ofiarą takiego incydentu, możesz domagać się zwrotu kosztów leczenia, wypłaty odszkodowania za utracony zarobek czy zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Skutecznie reprezentujemy osoby poszkodowane na skutek zaniedbań bezpieczeństwa w miejscach przeznaczonych do ruchu pieszego.

Uzyskujemy wysokie świadczenia za szkody wynikające z braku zimowego oczyszczania dróg, czy spowodowane złym stanem technicznym chodników. Wywalczymy dla Ciebie odszkodowanie za upadek na chodniku (oblodzonym lub nierównym), poślizgnięcie w sklepie czy na basenie.

Prowadzimy także wszelkie sprawy wypadków w galeriach handlowych i innych obiektach użyteczności publicznej wynikające z braku należytej staranności w utrzymaniu czystości w ciągach pieszych, czy wadliwej konstrukcją schodów, podestów itp.

Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci odszkodowanie za poślizgnięcie i upadek skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Jakie sprawy obsługujemy Zobacz wszystkie >

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.