Śmierć człowieka na skutek zawinionego działania innej osoby jest podstawą do uzyskania zadośćuczynienia i odszkodowania dla członków rodziny.

Reprezentujemy rodziny, które utraciły bliskich na skutek:

  • wypadków komunikacyjnych
  • wypadków przy pracy
  • wypadków w rolnictwie
  • błędów medycznych

Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci odszkodowanie skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Nasze atuty:

Wysokie świadczenia

Wiemy jak ogromnym przeżyciem jest strata bliskiej osoby. Naszym celem jest zabezpieczenie finansowe rodziny ofiary poprzez uzyskanie stosownego odszkodowania, zadośćuczynienie i renty za przeżyte cierpienia.

Pomoc profesjonalisty

Prowadziliśmy bardzo dużo spraw o odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w wypadku. Rodzinie zmarłego zapewniamy wsparcie adwokata lub radcy prawnego w sprawie karnej przeciwko sprawcy wypadku.

Kompleksowa obsługa

Naszym Klientom udzielamy dodatkowej darmowej pomocy prawnej w sprawach spadkowych, uzyskaniu świadczeń z ZUS, czy załatwieniu spraw związanych z rachunkiem bankowym osoby zmarłej.

Niskie koszty

Nie pobieramy wynagrodzenia od uzyskanego zwrotu kosztów pogrzebu oraz renty ustanowionej na rzecz małoletnich bliskich zmarłego.

Wyjątkowe wsparcie

Rodzinom ofiar znajdującym się w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej oferujemy pomoc finansową do czasu zakończenia procesu likwidacji szkody.

Weryfikacja starych spraw

Możemy uzyskać zadośćuczynienie i odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej w wypadku do 20 lat wstecz. Jeżeli w sprawie były już wypłacone świadczenia oferujemy darmową analizę pod kątem zwiększenia przyznanych kwot.

Jakie sprawy obsługujemy Zobacz wszystkie >

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.