Wkrocz na drogę sukcesu z SOLACE

Zostań przedstawicielem Solace. Nasza Kancelaria Prawna działa na rynku już od 2009 r. Za cel stawiamy sobie kompleksową i profesjonalną obsługę spraw odszkodowawczych. Współpracując z nami, możesz pomóc osobom poszkodowanym w uzyskaniu satysfakcjonującego je odszkodowania.

Pracuj z najlepszymi

Stale poszukujemy nowych współpracowników na terenie całego kraju.

Chcesz rozpocząć karierę przedstawiciela kancelarii prawnej? A może posiadasz już doświadczenie w pracy z klientami, sprzedaży bezpośrednich, ubezpieczeniach czy doradztwie i pragniesz rozszerzyć zakres swoich umiejętności?   W takim razie jesteś we właściwym miejscu!

Dopracowane szczegóły, które robią różnicę

Solace to nie tylko pomoc w odszkodowaniach. Od strony sprzedażowej to również platforma do zwielokrotnienia Twoich zysków. Na rynku działa wiele firm odszkodowawczych, ale nasza kancelaria zdecydowanie się od nich różni.

1

Obsługa wszystkich rodzajów wypadków

Solace to kancelaria prawna, a nie firma odszkodowawcza. Nie jesteśmy uzależnieni od innych kancelarii, ponieważ pracują u nas prawnicy. Dzięki temu nic nas nie ogranicza i możemy obsłużyć każdą sprawę.

2

Możliwość negocjowania umowy przez klienta

Nie chodzi tu wyłącznie o prowizję, do której podchodzimy w myśl zasady: lepiej mieć sprawę na niższej prowizji, niż w ogóle jej nie mieć. Klient może wynegocjować przelanie pieniędzy bezpośrednio na jego konto, niepobieranie prowizji za zwroty kosztów i wiele więcej. Nasza oferta staje się dzięki temu bardzo atrakcyjna, a Ty masz maksymalnie duże szanse na podpisanie umowy.

3

Wynagrodzenie płatne z góry

Wiemy, jak uciążliwe jest oczekiwanie na wynagrodzenie. Sprawy, zwłaszcza w sądzie, trwają długo. W związku z tym wychodzimy naprzeciw naszym współpracownikom, wypłacając część wynagrodzenia z góry po skompletowaniu dokumentów. Pieniądze wypłacamy raz w tygodniu.

4

Finansowanie biura / leasingu

Wynagrodzenie naszych współpracowników to nie tylko prowizja. Dodatkowym źródłem dochodów jest program motywacyjny, który daje możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy. Kwoty sięgają kilkunastu tysięcy złotych.

5

Sprawy zlecone

Sprzedaż usług Solace jest mocno oparta o marketing w przeróżnych mediach (internet, media drukowane itp.) Potencjalni klienci, którzy skontaktują się z naszą infolinią z prośbą o pomoc, podpisują umowy z naszymi terenowymi przedstawicielami. Sprawy zlecone to sposób wynagradzania naszych najlepszych lub najbardziej obiecujących współpracowników. Doceniamy te osoby i chcemy, by zarabiały jak najwięcej.

6

Zaliczki dla klientów

Wiemy, jak duża jest konkurencja w branży odszkodowawczej, dlatego wyposażamy naszych przedstawicieli w najlepszą możliwą ofertę. Jeżeli klient naprawdę potrzebuje wsparcia finansowego, wystarczy wysłać do centrali maila albo zadzwonić. Decyzję o zaliczce dla klienta podejmujemy natychmiast.

7

CV do rekrutacji

Jeżeli wyrazisz gotowość zwiększenia swoich dochodów poprzez budowanie pod sobą struktury sprzedażowej, możesz liczyć na naszą pomoc. Prowadzimy ciągła rekrutację i kandydatów z poszczególnych regionów przekazujemy chętnym osobom. Organizujemy szkolenia dla grup sprzedażowych.

8

Zapewniamy adwokata w postępowaniu karnym

Jesteśmy prawnikami, dlatego nie stanowi dla nas problemu włączenie się do postępowania karnego po stronie poszkodowanego jako pełnomocnik pokrzywdzonego. Możesz to zawsze obiecać klientowi, tym samym zwiększając atrakcyjność oferty.

9

Przejrzyste umowy bez kar

Szanujemy Twój czas. Nie chcemy, byś musiał się tłumaczyć przed klientem z zapisów naszej umowy, dlatego stworzyliśmy maksymalnie krótkie i łatwe warunki współpracy. Nie ma mowy o żadnych karach czy ukrytych kosztach. Może ze spokojem zostawić umowę u klienta. Na pewno ją zrozumie i nie znajdzie w niej niczego niepokojącego.

10

Dodatkowa pomoc dla klienta

Możesz zaoferować klientowi darmowe doradztwo w załatwianiu spraw w ZUS, spraw spadkowych, w postępowaniu karnym itp.

11

Łatwy kontakt z centralą

Współpracownikom udostępniamy bezpośredni email i telefon do centrali. W łatwy sposób możesz szybko uzyskać pomoc w nurtującej Cię sprawie.

Zostań liderem branży odszkodowawczej

Solace to nie tylko pomoc w odszkodowaniach. Od strony sprzedażowej to również platforma do zwielokrotnienia Twoich zysków. Na rynku działa wiele firm odszkodowawczych, ale nasza kancelaria zdecydowanie się od nich różni.

Mogę

Potrafisz dotrzeć do osób poszkodowanych w wypadkach i chcesz dorobić? W takim razie jest to oferta dla Ciebie. Naszymi klientami są osoby poszkodowane, a jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami – będą to i Twoi klienci.

Chcę

Wynagrodzenie otrzymasz za pomoc w podpisaniu z naszymi klientami umów o obsługę sprawy odszkodowawczej. To wszystko, co musisz zrobić, by zarobić.

Zarabiam

Możesz pracować na stałe albo tylko dorabiać. U nas nie ma limitów sprzedażowych. Najlepsi zarabiają miesięcznie kwoty pięciocyfrowe, inni od czasu do czasu po kilkaset złotych. To Ty zdecydujesz, które rozwiązanie wolisz.