Naszą specjalnością są odszkodowania

Kancelaria Solace na rynku działa już od kilkunastu lat, ale od samego początku mieliśmy jeden cel – zebrać zespół osób, które są specjalistami w tym, co robią.

Nasi najbardziej doświadczeni współpracownicy mają ponad 20 lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych. Doskonale znają wszystkie sztuczki stosowane przez ubezpieczycieli i wiedzą, jak skutecznie odzyskać należne Ci pieniądze.

Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zająć się najbardziej skomplikowanymi sprawami, które z pozoru mogą wydawać się nie do przeprowadzenia.

Jesteśmy kancelarią, a nie firmą odszkodowawczą. W Solace pracują prawnicy, którzy mogą pomóc Ci na każdym etapie sprawy, w tym reprezentować Cię w sądzie. Obsługujemy wszystkie rodzaje wypadków, a Ty możesz mieć pewność, że sprawą zajmą się specjaliści w tej dziedzinie.

Zyskasz znacznie więcej niż odszkodowanie

Nasza misja zawiera się w słowach: więcej niż odszkodowanie. Powierzając nam sprawę możesz liczyć na kompetentne, darmowe porady we wszystkich kwestiach prawnych związanych z obsługiwanym wypadkiem np. dotyczące świadczeń z ZUS, postępowania karnego, sprawy spadkowej, ubezwłasnowolnienie itp.

Dodatkowo nasi klienci będący w trudnej sytuacji finansowej mogą otrzymać od kancelarii zaliczkę na poczet przyszłego odszkodowania.

Jesteśmy tu, by Ci pomóc

Nie godzimy się na praktyki ubezpieczycieli, którzy nieraz wykorzystują swoją silniejszą pozycję i niewiedzę drugiej strony, osiągając zysk kosztem kolejnej ludzkiej tragedii.

Dla nas poszkodowani nie są tylko kolejnym numer sprawy. Chcemy, by mogli spokojnie wrócić do zdrowia, naprawić auto zniszczone nie z ich winy czy bez zbędnych nerwów przejść żałobę po stracie bliskiej osoby – bez ponoszenia z własnej kieszeni kosztów, które powinien pokryć ubezpieczyciel.

Wiemy, na co zwrócić uwagę, by uzyskać najwyższe możliwe kwoty. Sprawdzimy, czy oprócz odszkodowania przysługuje Ci coś jeszcze – np. zadośćuczynienie lub renta. Sporządzimy niezbędne pisma, przygotujemy dokumenty i będziemy reprezentować Cię w rozmowach z ubezpieczycielami oraz na sali sądowej.

Wytłumaczymy Ci, jakie masz możliwości, zarekomendujemy najkorzystniejsze rozwiązania i odpowiemy na każde pytanie. Będziemy walczyć o Twoje pieniądze jak o własne. Wszystko po to, by zapewnić Ci spokój i poczucie, że Twoja sprawa jest w dobrych rękach.

Kadra Solace

Nasi pracownicy mają ponad 20 lat doświadczenia w prowadzeniu spraw odszkodowawczych. Zespół tworzy 54 praktyków, specjalistów likwidacji szkód oraz prawników. Współpracujemy również z renomowanymi rzeczoznawcami.

zdjęcie o Solace

Kancelaria Prawna
SOLACE to:

  • Wieloletnie doświadczenie nasz zespół tworzą specjaliści mający ponad 20 lat doświadczenia w branży odszkodowawczej
  • Pomoc na każdym etapie sprawy zapomnij o formalnościach, telefonach do ubezpieczycieli, przygotowywaniu pism – wszystkim zajmiemy się za Ciebie
  • Przejrzysta umowa współpraca przebiega na jasnych zasadach i bez ukrytych kosztów
  • Najwyższe kompetencje zapewniamy zastępstwo procesowe przez adwokata lub radcę prawnego, bez dodatkowej opłaty
  • Duży zespół wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania, a żaden urlop czy choroba nie spowalnia Twojej sprawy
  • Pomoc finansowa ofiarom najcięższych wypadków i ich rodzinom zapewniamy środki finansowe do czasu zakończenia likwidacji szkody
  • Kompleksowa obsługa oferujemy darmową pomoc prawną w sprawach świadczeń z ZUS, sprawach spadkowych, postępowaniu karnym itp.
  • Niezależne orzecznictwo korzystamy z usług niezależnych lekarzy, rzeczoznawców i specjalistów bezpieczeństwa pożarowego
  • Możliwość współpracy zdalnej większość spraw załatwisz bez wizyty w naszej kancelarii

Solace to wieloletnie doświadczenie
i kilkanaście tysięcy wygranych spraw!

3 452 800 zł

Najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

Klientów, którym
pomogliśmy odzyskać
pieniądze

4 850 zł

Średnia dopłata do
odszkodowania z OC
albo AC

50+

Specjalistów gotowych do
pomocy na każdym etapie
ścieżki odszkodowawczej

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się