SOLACE KANCELARIA PRAWNA

SPECJALIZUJEMY SIĘ W POMOCY OSOBOM POSZKODOWANYM

 

Jesteśmy zespołem prawników specjalizujących się w odszkodowaniach. W 2009 r. rozbudowaliśmy kancelarię i dla wygody naszych klientów stworzyliśmy sieć mobilnych przedstawicieli, dzięki którym działamy na terenie całego kraju.

Nasi najbardziej doświadczeni współpracownicy mają 30 lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych, dlatego możesz być pewny, że powierzając nam sprawę, oddajesz ją w najlepsze możliwe ręce.

Jesteśmy specjalistyczną kancelarią  prawną, a nie firmą odszkodowawczą. Dzięki temu obsługujemy wszystkie rodzaje wypadków,  a Ty masz pewność, że sprawa będzie prowadzona przez specjalistów w dziedzinie odszkodowań.

Nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Nasza misja zawiera się w słowach: więcej niż odszkodowanie. Powierzając nam sprawę możesz liczyć na kompetentne, darmowe porady we wszystkich kwestiach prawnych związanych z obsługiwanym wypadkiem np. dotyczące świadczeń z ZUS, postępowania karnego, sprawy spadkowej, ubezwłasnowolnienie itp.

Dodatkowo nasi Klienci będący w trudnej sytuacji finansowej mogą otrzymać od kancelarii zaliczkę na poczet przyszłego odszkodowania.

 

Kancelaria Prawna SOLACE to:

  • brak opłat wstępnych - jedyne wynagrodzenie stanowi prowizja od uzyskanej kwoty
  • przejrzysta umowa — bez ukrytych kosztów
  • wieloletnie doświadczenie – tysiące zadowolonych Klientów
  • pomoc finansowa - ofiarom najcięższych wypadków i ich rodzinom zapewniamy środki finansowe do czasu zakończenia likwidacji szkody
  • kompleksowa obsługa - naszym Klientom zapewniamy darmową pomoc prawną w sprawach świadczeń z ZUS, sprawach spadkowych, postępowaniu karnym itp.
  • najwyższe kompetencje - zawsze zapewniamy zastępstwo procesowe przez adwokata lub radcę prawnego, bez dodatkowej opłaty
  • niezależne orzecznictwo medyczne - korzystamy z usług niezależnych lekarzy oceniających uszczerbki na zdrowiu osób poszkodowanych przez co maksymalizujemy kwotę odszkodowania

Jakie sprawy obsługujemy Zobacz wszystkie >

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.