Dopłata do odszkodowania

Odszkodowanie od ubezpieczyciela jest za niskie, a Ty szybko potrzebujesz pieniędzy? Istnieje alternatywa dla dalszego toczenia sporu – dopłata do odszkodowania

Niedoszacowanie szkód to częsta praktyka stosowana przez ubezpieczycieli. Wiemy, co mówimy, bo obsłużyliśmy już 20 tysięcy klientów, którzy mieli ten problem.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą poszkodowaną i zgłaszasz się do ubezpieczyciela sprawcy, czy może chcesz naprawić szkodę komunikacyjną z własnego AC istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaproponowana Ci kwota jest zdecydowanie za niska. Zawsze opłaca się więc sprawdzić, czy Twoje odszkodowanie może być wyższe. A my Ci w tym pomożemy.

Pierwsza decyzja ubezpieczyciela nie jest ostateczna – możesz odzyskać brakujące pieniądze

Osoba odpowiedzialna za naprawienie szkody, czyli w tym wypadku ubezpieczyciel, powinna wypłacić Ci odszkodowanie, które pokryje wszystkie poniesione przez Ciebie straty, a nie tylko ich część. Nie może przerzucać na Ciebie odpowiedzialności i wymagać pokrycia pozostałych wydatków z własnej kieszeni. Pierwsza decyzja ubezpieczyciela niczego jednak nie przesądza. Wciąż możesz uzyskać wyższe odszkodowanie.

Wielu poszkodowanych rezygnuje z walki o należne im pieniądze

Ubezpieczyciele doskonale zdają sobie sprawę, że wielu poszkodowanych zaakceptuje pierwszą proponowaną kwotę odszkodowania. A jeśli nawet część z nich zdecyduje się odwołać od wydanej decyzji, prawdopodobnie podda się na dalszym etapie – gdy dalszy spór trzeba by było toczyć w sądzie. Wymaga to przecież czasu, dopilnowania wielu formalności i z pewnością kosztuje sporo nerwów.

Jeśli i Ty znajdujesz się w tej sytuacji, to pamiętaj, że istnieje alternatywa – wcale nie musisz walczyć z ubezpieczycielem. Możesz zdecydować się na dopłatę do odszkodowania i należne Ci pieniądze otrzymać już w ciągu kilku dni.

 

dopłata do odszkodowania

Dopłata do odszkodowania pozwoli Ci odzyskać pieniądze szybko i bez zbędnych formalności

Dopłata do odszkodowania opiera się na tzw. cesji wierzytelności. Oznacza to, że przenosisz na naszą kancelarie swoje roszczenie, czyli prawo do żądania wyższego odszkodowania, a w zamian otrzymujesz ustaloną kwotę. Cała umowa przypomina więc klasyczną sprzedaż, tyle że w tym przypadku sprzedajesz nie konkretny przedmiot, a prawo do wyższego odszkodowania.

 

Nie ma tu żadnych haczyków. Po zawarciu umowy cesji nasza kancelaria wypłaci Ci pieniądze już w ciągu kilku dni i przejmie szkodę. Oznacza to, że już we własnym imieniu rozpoczniemy dalsze postępowanie sądowe z ubezpieczycielem i uzyskamy należne pieniądze wraz z odsetkami w ramach naszego wynagrodzenia. Zajmie to około 1-2 lat, bo średnio tyle trwają tego rodzaju sprawy.

To jednak nie będzie już Twój problem. Po zawarciu umowy nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami, stresować się dalszym rozwojem postępowania ani czekać miesiącami na uzyskanie należnych Ci pieniędzy. Cesja oznacza, że cała sprawa o odszkodowanie na tym etapie się dla Ciebie kończy.

Niczym nie ryzykujesz – nie ma dla Ciebie znaczenia, czy naszej kancelarii uda się uzyskać żądaną kwotę od ubezpieczyciela, nie tracisz też wcześniej otrzymanych pieniędzy i nie ponosisz żadnych dalszych kosztów.

Dopłata do odszkodowania w naszej kancelarii

Aby skorzystać z dopłaty do odszkodowania, skontaktuj się z naszą kancelarią, a my:

  • dokonamy weryfikacji Twojej sprawy,
  • sprawdzimy, czy w Twoim przypadku możliwa jest dopłata do odszkodowania,
  • uzgodnimy kwotę dopłaty, która będzie Cię satysfakcjonować,
  • zawrzemy umowę cesji,
  • wypłacimy należne Ci pieniądze.