20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Dzięki nam już ponad 15.000 poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych uzyskało wszystko, co im się należy

Odszkodowania Białystok

Działamy skuteczniej niż kancelaria odszkodowawcza

Solace to nie kancelaria odszkodowawcza, a specjalistyczna kancelaria prawna. Możesz mieć więc pewność, że Twoją sprawę poprowadzi osoba z odpowiednim wykształceniem, a nasz adwokat od odszkodowań będzie reprezentować Cię w sądzie. Doskonale znamy przepisy, praktyki stosowane przez ubezpieczycieli, a dzięki wieloletniej praktyce w branży odszkodowawczej wiemy, jak uzyskać wszystko, co Ci się należy.

Odszkodowanie komunikacyjne

Z naszą pomocą otrzymasz nie tylko odszkodowanie, ale także rentę, zadośćuczynienie oraz inne świadczenia za śmierć osoby bliskiej w wypadku komunikacyjnym.

icon

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z większości przysługujących Ci praw. A niewiedza działa na Twoją niekorzyść – jeśli nie upomnisz się o swoje pieniądze, nikt Ci ich nie wypłaci. Właśnie dlatego znajomość przepisów, umiejętność formułowania wniosków i przedstawiania dowodów na ich poparcie mają tak duże znaczenie. Tylko wtedy dostaniesz pełną rekompensatę za potrącenie na pasach, wypadek w środkach komunikacji czy zderzenie się dwóch samochodów.

Korzystając z pomocy profesjonalistów, możesz więc wiele zyskać. Stawka jest naprawdę wysoka – działając na własną rękę ryzykujesz, że uzyskasz nawet kilkukrotnie niższą kwotę niż ta, do której masz prawo!

W naszej kancelarii:

 • dokładnie sprawdzimy, jakie roszczenia Ci przysługują i upewnimy się, że niczego nie pominięto,
 • zgromadzimy potrzebne dowody i w Twoim imieniu przygotujemy pisma do ubezpieczyciela,
 • będziemy Cię reprezentować na każdym etapie sprawy – w tym podczas składania odwołania od decyzji, negocjacji ugodowych i sporów na sali sądowej,
 • wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach,
 • zadbamy, by cała sprawa kosztowała Cię jak najmniej czasu i nerwów.
Odszkodowanie za błędy medyczne

To nieprawda, że ze szpitalem nie da się wygrać! Prawo stoi po Twojej stronie, a my możemy Ci pomóc tak, jak pomogliśmy już ponad 1000 poszkodowanych!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Jeśli:

 • lekarz nie przeprowadził niezbędnych badań lub postawił błędną diagnozę (np. brak diagnozy nowotworu lub niewykrycie wad płodu),
 • popełniono błąd organizacyjny (np. pomylenie zakresu zabiegu, niewłaściwe podanie leku),
 • błąd medyczny doprowadził do śmierci bliskiej Ci osoby,
 • doszło do zakażenia szpitalnego wskutek niezapewnienia wymogów sanitarnych.

Istnieje duża szansa, że otrzymasz odszkodowanie za błąd lekarski. Może przysługiwać Ci nawet znacznie więcej – zadośćuczynienie za doznane krzywdy i renta wyrównawcza.

Nie musisz jednak na własną rękę ustalać, o co się ubiegać. Nie musisz też samodzielnie gromadzić dowodów, dokumentów i sporządzać pism. Przeprowadziliśmy już ponad 1000 spraw z zakresu błędów medycznych. Dzięki tak dużemu doświadczeniu wiemy, jak działać skutecznie. Skup się na powrocie do zdrowia i pozwól, by nasza kancelaria we wszystkim Cię wyręczyła.

Odszkodowanie powypadkowe

Miał miejsce wypadek, a Ty jesteś osobą poszkodowaną? A może wskutek takiego zdarzenia zmarła bliska Ci osoba? Z naszą pomocą uzyskasz maksymalną rekompensatę!

Odszkodowanie powypadkowe

Wypadek przy pracy, wypadek w rolnictwie, wypadek w miejscu publicznym czy wypadek komunikacyjny – to tylko kilka przykładów spraw, w których pomogliśmy poszkodowanym otrzymać odszkodowanie powypadkowe i pozostałe świadczenia. Teraz możemy pomóc też Tobie.

Większość poszkodowanych nie wie, co dokładnie im się należy. Ma też problem ze zgromadzeniem dowodów, analizą przepisów i stresuje się kontaktem z ubezpieczycielem. Nie musisz jednak działać na własną rękę. Zamiast tego skup się na powrocie do zdrowia. O resztę zadbamy my. Dla jednego z naszych klientów uzyskaliśmy niemal 3,5 miliona złotych. Jesteśmy więc naprawdę skuteczni!

Dopłata do odszkodowań

Chcesz szybko otrzymać pieniądze na naprawę auta i to bez toczenia sporu z ubezpieczycielem? Rozwiązaniem może być odkup szkody!

Dopłata do odszkodowań

Od chwili zgłoszenia szkody do momentu otrzymania satysfakcjonującej Cię kwoty mija co najmniej kilka miesięcy. Jest nie chcesz tyle czekać, wybierz dopłaty do odszkodowań. Takie rozwiązanie oznacza dla Ciebie:

 • szybki dostęp do pieniędzy – trafią do Ciebie już w ciągu kilku dni po podpisaniu umowy,
 • oszczędność czasu i nerwów – cesja szkody OC to moment, w którym sprawa się dla Ciebie kończy,
 • dopłaty do szkody OC na jasnych zasadach – sprzedajesz nam swoje roszczenie dopiero, gdy zaakceptujesz zaproponowaną kwotę i wszystkie warunki umowy,
 • brak ryzyka – otrzymujesz ustaloną sumę i dalszy wynik postępowania nie ma dla Ciebie znaczenia. Nikt nie może Ci już zabrać otrzymanych pieniędzy. Obojętnie, jak cała sprawa się zakończy.

Odzyskiwanie odszkodowań – my walczymy, Ty wygrywasz

W Solace wspieramy klientów, którzy czują się bezradni w sporze z ubezpieczycielem i wyręczamy ich na każdym etapie sprawy. Pomagamy im oszczędzić czas i nerwy, a przy tym uzyskać wszystko co im się należy.

Przekonaj się, że droga do maksymalnego odszkodowania nie musi być trudna i czasochłonna. Wystarczy tylko, że postawisz na profesjonalistę. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sprawę, a resztą zajmiemy się my. Działamy na terenie miasta Białystok, więc chętnie Ci pomożemy!


Kancelaria odszkodowawcza Białystok


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Białegostoku? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się