20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Dzięki nam już ponad 15.000 poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych uzyskało wszystko, co im się należy

Odszkodowania Szczecin

Działamy skuteczniej niż kancelaria odszkodowawcza

Solace to kancelaria prawna, w której już od 2009 roku pomagamy poszkodowanym w  odzyskiwaniu odszkodowań.  Przeprowadziliśmy tysiące spraw, a co za tym idzie – staliśmy się ekspertami w tym, co robimy. Efekty naszych działań to potwierdzają – kwoty jednorazowo uzyskiwane dla naszych klientów sięgały nawet kilku milionów złotych.

Nie działamy przy tym jak firmy (kancelarie) odszkodowawcze. Zatrudniamy wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem. Dzięki temu doskonale odnajdujemy się w przepisach i procedurach stosowanych przez ubezpieczycieli. Nasz adwokat od odszkodowań pomoże Ci przygotować niezbędne pisma i w razie potrzeby będzie reprezentować Cię w sądzie. Zajmiemy się Twoją sprawą na każdym etapie. Wszystko po to, by uzyskać pieniądze, które Ci się należą.

Odszkodowanie komunikacyjne

Potrącenie na pasach, zderzenie się samochodów czy wypadek w środkach komunikacji może skończyć się naprawdę tragicznie. Czasem oznacza dla Ciebie długie leczenie, bezpowrotną utratę zdrowia, a w najgorszym wypadku – stratę bliskiej osoby. Możesz nie mieć siły na zagłębianie się w przepisy i toczenie sporu z ubezpieczycielem o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Nie jest to jednak konieczne – we wszystkim Cię wyręczymy!

icon

Samodzielna walka o odszkodowanie komunikacyjne jest trudna i nierówna. Bez znajomości przepisów prawdopodobnie pominiesz roszczenia, które Ci się należą albo zgodzisz się na zaniżoną kwotę zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Istnieje jednak inna droga – sięgnięcie po fachową pomoc, dzięki której otrzymasz wszystko, co Ci się należy.

Z nasza pomocą dostaniesz więcej niż odszkodowanie!

  • przeanalizujemy Twoją sprawę i sprawdzimy, czego możesz się domagać,
  • zadbamy o uwzględnienie wszelkich roszczeń i przedstawienie solidnych dowodów,
  • uzyskamy dla Ciebie rentę, zadośćuczynienie za krzywdy i inne świadczenia
  • będziemy Cię reprezentować na każdym etapie sprawy,
  • maksymalnie odciążymy Cię od formalności i pomożemy Ci oszczędzić czas i nerwy,
  • jeśli Twój przypadek tego wymaga, zapewnimy Ci dodatkowe wsparcie – udzielimy Ci pomocy finansowej albo pokryjemy koszty terapii lub pomocy psychiatrycznej.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Dołącz do grona ponad 1000 poszkodowanych, którym pomogliśmy uzyskać wysoką rekompensatę od szpitala!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Przekonaj się, że ze szpitalem da się wygrać, a Ty nie musisz być słabszą stroną sporu! Skup się na powrocie do zdrowia, a my w tym czasie wywalczymy dla Ciebie odszkodowanie za błąd lekarski i wszystkie pieniądze, do których masz prawo. Dopilnujemy, by szpital poniósł odpowiedzialność za swoje zaniedbania i naprawił wyrządzone Ci szkody.

icon

Obojętnie, czy chodzi o niezdiagnozowanie nowotworu, zakażenie szpitalne, błędy okołoporodowe czy jakikolwiek inny błąd medyczny – sama znajomość przepisów nie wystarczy. Trzeba jeszcze dobrze odnajdywać się w terminach i procedurach medycznych. Jako kancelaria, która pomogła już ponad 1000 poszkodowanych pacjentów, zdecydowanie spełniamy te warunki. A korzystając z naszej pomocy, możesz dołączyć do grona osób, które wygrały ze szpitalem.

Odszkodowanie powypadkowe

Już od 2009 roku pomagamy uzyskiwać odszkodowania powypadkowe. Możemy pomóc też Tobie!

Odszkodowanie powypadkowe

Pewnie ostatnie, o czym chcesz myśleć po wypadku, to zagłębianie się w przepisy, przygotowywanie pism i spory z ubezpieczycielem. To jednak nie powód, by rezygnować z pieniędzy, które Ci się należą! Tym bardziej, że dzięki nim możesz zabezpieczyć swoją przyszłość albo rozpocząć kosztowne leczenie. Jeśli nie chcesz działać samodzielnie – powierz tę sprawę nam!

Jako eksperci od odszkodowań prowadziliśmy już wiele spraw z zakresu wypadku przy pracy, wypadku w rolnictwie czy wypadku komunikacyjnego. Mamy więc nie tylko niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim – doświadczenie. Jesteśmy w stanie ocenić, jakich realnie kwot możesz się domagać. A potem będziemy dążyć do tego, by rzeczywiście tak się stało.

Dopłata do odszkodowań

Ubezpieczyciel zaproponował zaniżone odszkodowanie, a Ty nie chcesz wdawać się w dalszy spór?

Dopłata do odszkodowań

Chcesz szybko odzyskać należne Ci pieniądze i uniknąć zbędnego stresu oraz formalności? Istnieje rozwiązanie – odkup szkody. Mechanizm jest bardzo prosty: sprzedajesz nam swoje roszczenie za ustaloną kwotę i od tej pory to my dochodzimy odszkodowania na własny rachunek. Cesja szkody OC oznacza więc, że:

  • wynik sprawy w żaden sposób nie wpływa na Twoją sytuację finansową,
  • oszczędzasz sobie mnóstwo stresu, czasu i formalności, nie musisz przygotowywać już żadnych pism ani gromadzić żadnych dowodów,
  • niemal od razu otrzymujesz pieniądze, które możesz przeznaczyć np. na szybką naprawę uszkodzonego auta.

Od razu znasz też warunki cesji i wiesz, ile pieniędzy otrzymasz. Tylko jeśli zaakceptujesz zaproponowaną przez nas kwotę dopłaty do szkody OC, zawrzemy umowę. Wszystko przebiega więc na jasnych zasadach i bez żadnego ryzyka.

Odzyskiwanie odszkodowań to nasza specjalność!

Chcesz odzyskać odszkodowanie i potrzebujesz pomocy prawników? Pozwól sobie pomóc i przekonaj się, że to prostsze niż myślisz. Nawet jeśli od zdarzenia minęło kilka lat, prawdopodobnie wciąż możesz odzyskać należne Ci pieniądze. Działamy na terenie miasta Szczecin, więc jeśli pochodzisz z tych okolic, możemy pomóc też Tobie. Skontaktuj się z nami i opisz swoją sprawę. Nic na tym nie stracisz, za to możesz wiele zyskać!


Kancelaria odszkodowawcza Szczecin


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Szczecina? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się