20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Odszkodowania komunikacyjne to nasza specjalność – od 2009 roku pomogliśmy ponad 15.000 poszkodowanych uzyskać wszystko, co im się należy.

Odszkodowania Kielce

Nasza kancelaria prawna pomoże Ci uzyskać odszkodowanie!

Solace to kancelaria prawna, a nie firma (kancelaria) odszkodowawcza. Oznacza to, że nie zatrudniamy osób bez odpowiedniego wykształcenia i nie traktujemy naszych klientów jak kolejny numer sprawy. Doskonale znamy przepisy, procedury, ale przede wszystkim – mamy za sobą lata praktyki w zawodzie.

Sprawdzimy, czego dokładnie możesz się domagać, a potem będziemy walczyć o pieniądze w Twoim imieniu, maksymalnie wyręczając Cię w całym procesie – obojętnie, czy chodzi o odwołanie od decyzji, negocjacje z ubezpieczycielem, czy reprezentację w sądzie przez adwokata od odszkodowań.

Odszkodowanie komunikacyjne

icon

Czy wiesz, że przyjęcie pieniędzy od ubezpieczyciela nie zamyka Ci drogi do otrzymania większej kwoty? O ile nie zawarliście ugody, wciąż możesz wystąpić o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. I to nawet, gdy od wypadku minęło kilka, a czasem nawet kilkadziesiąt lat.

Obojętnie, czy chodzi o wypadek w środkach komunikacji, potrącenie na pasach, zderzenie się dwóch samochodów czy nawet śmierć osoby bliskiej w wypadku – działając na własną rękę, prawdopodobnie pomijasz wiele kosztów, które powinien zwrócić Ci ubezpieczyciel. A sam na pewno Ci o nich nie przypomni – to Ty musisz zatroszczyć się o swoje prawa i uzyskać maksymalne odszkodowanie komunikacyjne.

Uniknij tych błędów, korzystając z naszej pomocy, a my:

  • zapoznamy się z Twoją sprawą i sprawdzimy, jakie roszczenia Ci przysługują,
  • ustalimy ich wysokość – od odszkodowania, przez zadośćuczynienie aż po rentę czy zwrot kosztów leczenia,
  • zgromadzimy dowody, które pozwolą wykazać, że domagasz się odpowiedniej kwoty,
  • przygotujemy pisma do ubezpieczyciela i będziemy Cię przed nim reprezentować,
  • wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach i na każdym etapie sprawy. Zyskasz spokój i pewność, że otrzymasz maksymalną kwotę.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Nie wierz, że ze szpitalem nie da się wygrać! Z naszą pomocą już ponad 1000 poszkodowanych przekonało się, że to nieprawda.

Odszkodowanie za błędy medyczne

Wielu poszkodowanych rezygnuje z walki o odszkodowanie za błąd lekarski. Sądzą, że nie mają szans w starciu z tak dużą placówką. Nie popełniaj tego samego błędu! Dopilnujemy, by szpital poniósł odpowiedzialność  za błędy medyczne. Uzyskamy dla Ciebie pieniądze, które zrekompensują te doświadczenia, zabezpieczą Twoją przyszłość i umożliwią powrót do zdrowia.

Od kilkunastu lat prowadzimy tego rodzaju sprawy. A to oznacza, że nie tylko znamy przepisy, ale także procedury oraz terminy medyczne. Dla naszych klientów uzyskaliśmy m.in. rekompensatę za zakażenie szpitalne, niezdiagnozowanie nowotworu, błędne podanie leku czy śmierć w wyniku błędu lekarskiego. Teraz możemy pomóc też Tobie!

Odszkodowanie powypadkowe

Skup się na powrocie do zdrowia. My zajmiemy się resztą!

Odszkodowanie powypadkowe

Ubezpieczyciele chętnie wykorzystują niewiedzę poszkodowanych. Nie przypomną Ci o dodatkowych roszczeniach i kosztach, które warto uwzględnić we wniosku o odszkodowanie. W efekcie otrzymasz znacznie mniej, niż Ci się należy. Nie działaj więc samodzielnie – powierz to nam!

Już od 2009 roku pomagamy odszkodowanym w takich sprawach jak wypadek przy pracy, wypadek w rolnictwie czy wypadek komunikacyjny. Wiemy, na co zwrócić uwagę i doskonale znamy Twoje prawa. Dla jednego z naszych klientów uzyskaliśmy niemal 3,5 miliona złotych! Możesz mieć więc pewność, że działamy naprawdę skutecznie. Zadbamy o wszelkie formalności i zrobimy wszystko, by uzyskać dla Ciebie jak największą kwotę. Ty w tym czasie skupisz się wyłącznie na spokojnym powrocie do zdrowia.

Dopłata do odszkodowań

Odzyskaj pieniądze już w ciągu kilku dni i zapomnij o stresie oraz formalnościach !

Dopłata do odszkodowań

Nie musisz czekać miesiącami, aż otrzymasz satysfakcjonujące Cię odszkodowanie. Istnieje alternatywa dla toczenia sporu z ubezpieczycielem – dopłaty do szkody z OC. Pieniądze otrzymasz praktycznie od razu i raz na zawsze zapomnisz o stresie oraz formalnościach.

Wystarczy, że zgłosisz się do naszej kancelarii. My przeanalizujemy Twoją sprawę i zaproponujemy kwotę dopłaty do odszkodowania. Jeśli zgodzisz się na zaproponowane warunki, nastąpi cesja szkody z OC. Oznacza to, że:

  • pieniądze trafią na Twoje konto już w ciągu kilku dni,
  • dalszy rozwój sprawy nie będzie mieć dla Ciebie znaczenia – nawet, jeśli przegramy z ubezpieczycielem, nikt nie odbierze Ci już Twoich pieniędzy,
  • odkup szkody sprawi, że oszczędzisz sobie mnóstwa czasu, stresu i pieniędzy potrzebnych na pomoc prawną i reprezentowanie Cię w sądzie oraz w kontaktach z ubezpieczycielem.

Odzyskiwanie odszkodowań – my walczymy, Ty wygrywasz

Nie chcemy, by poszkodowani byli pozostawieni sami sobie i czuli się bezradni w starciu z ubezpieczycielem. Jeśli potrzebujesz pomocy na terenie miasta Kielce – skorzystaj z naszej pomocy. Odzyskiwanie odszkodowań to nasza specjalność, dlatego wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach i na każdym etapie sprawy. Zyskasz szansę na otrzymanie wszystkiego, co Ci się należy bez inwestowania w ten proces mnóstwa czasu, energii i nerwów.


Kancelaria odszkodowawcza Kielce


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Kielc? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się