20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Od 2009 roku uzyskujemy odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Pomogliśmy już ponad 15.000 osób. Możemy pomóc też Tobie!

Odszkodowania Poznań

Jesteś osobą poszkodowaną? Nasza kancelaria prawna pomoże Ci uzyskać wszystkie należne Ci pieniądze!

Solace to nie firma (kancelaria) odszkodowawcza, a specjalistyczna kancelaria prawna. Podczas gdy w firmie odszkodowawczej nie musi pracować żaden adwokat od odszkodowań ani żaden prawnik, my zatrudniamy wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem, latami praktyki w zawodzie i znajomością branży ubezpieczeniowej.

Dzięki temu działamy skutecznie i możemy Ci pomóc na każdym etapie sprawy – od analizy propozycji ubezpieczyciela, przez złożenia odwołania, aż po negocjacje ugodowe i postępowanie w sądzie. Wszystko po to, by uzyskać dla Ciebie pełne odszkodowanie, a nawet wiele więcej.

Odszkodowania komunikacyjne

Chcesz otrzymać odszkodowanie za wypadek w środkach komunikacji, potrącenie na pasach albo zderzenie się dwóch samochodów? A może w wypadku komunikacyjnym zmarła bliska Ci osoba?

W każdej z tych sytuacji możemy Ci pomóc. Tego rodzaju sprawy prowadzimy już od 2009 roku. W tym czasie ponad 15.000 poszkodowanych dzięki naszemu wsparciu otrzymało należne im pieniądze. Śmiało możemy więc powiedzieć, że jesteśmy ekspertami w tego typu sprawach. A efekty naszych działań to potwierdzają – dla jednego z poszkodowanych w wypadku uzyskaliśmy niemal 3,5 miliona złotych!

icon

Czy wiesz, że odszkodowanie komunikacyjne zaproponowane przez ubezpieczyciela bardzo często jest zaniżone? I że oprócz samego odszkodowania zwykle przysługuje Ci szereg innych świadczeń? Brak znajomości przepisów działa tu na Twoją niekorzyść i może kosztować Cię utratę nawet kilkuset tysięcy złotych. Nie popełniaj więc tego błędu i nie działaj na własną rękę. Powierz tę sprawę naszej kancelarii, a my zadbamy o uzyskanie wszystkich należnych Ci pieniędzy.

Jeśli szukasz kancelarii odszkodowawczej w Krakowie, która:

 • dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację i sprawdzi, co Ci się należy,
 • przygotuje kosztorys, niezbędne dokumenty i dowody, by uzyskać dla Ciebie maksymalną kwotę,
 • w Twoim imieniu wystąpi też o inne świadczenia, do których masz prawo (zwrot kosztów leczenia, pogrzebu, renta, zadośćuczynienie za krzywdy),
 • będzie reprezentować Cię na każdym etapie sprawy,
 • zadba, by całe postępowanie oznaczało dla Ciebie jak najmniej nerwów,
 • a przy tym wszystkim nie pobierze żadnych opłat z góry – jesteś we właściwym miejscu.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Szpital popełnił błąd medyczny i naraził Cię na utratę zdrowia lub życia? Dopilnujemy, by odpowiedział za swoje zaniedbania i naprawił szkody!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Pomogliśmy już ponad 1.000 osób poszkodowanych w wyniku błędów medycznych. Prowadziliśmy praktycznie wszystkie możliwe sprawy – od zakażenia szpitalnego, przez niezdiagnozowanie nowotworu i pomylenie zakresu zabiegu, aż po śmierć w wyniku błędu lekarskiego. Mamy więc doświadczenie w tym zakresie, wiemy i jak działasz skutecznie.

Z naszą pomocą pociągniesz odpowiednie osoby do odpowiedzialności za błędy lekarskie i przekonasz się, że ze szpitalem da się wygrać.

icon

Sprawy z zakresu błędów medycznych należą do szczególnie skomplikowanych. Żeby uzyskać odszkodowanie, trzeba nie tylko doskonale znać przepisy, ale i zagadnienia medyczne. Właśnie dlatego tak ważne jest, by nie działać na własną rękę ani nie korzystać z usług kancelarii bez odpowiedniego doświadczenia. W Solace pracują specjaliści od prawa medycznego, którzy pomogli już setkom poszkodowanych pacjentów. Możesz mieć więc pewność, że powierzasz swoją sprawę właściwym osobom.

Odszkodowanie powypadkowe

Skup się na powrocie do zdrowia, a my w tym czasie uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie powypadkowe!

Odszkodowanie powypadkowe

Pomagamy poszkodowanym we wszelkiego rodzaju wypadkach i jesteśmy w tym skuteczni. Prowadzimy m.in. sprawy z zakresu wypadków w pracy, wypadków w rolnictwie czy wypadków w miejscu publicznym. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży odszkodowawczej wiemy, na co zwrócić uwagę i jak uzyskać dla Ciebie maksymalną kwotę.

Jeśli:

 • nie wiesz, czego możesz się domagać i jakich kwot żądać,
 • wydaje Ci się, że wypłacone odszkodowanie jest zaniżone,
 • nie masz siły, by samodzielnie zajmować się formalnościami,
 • chcesz całą swoją uwagę skupić na powrocie do zdrowia, a przy okazji uzyskać pieniądze, które Ci to ułatwią,
 • wypadek doprowadził do śmierci bliskiej Ci osoby,
 • kontakt z ubezpieczycielem Cię stresuje i szukasz kogoś, kto Cię w tym wyręczy,
 • chcesz, by Twoją sprawą zajął się prawnik

– skorzystaj z naszej pomocy!

Dopłata do odszkodowań

Odszkodowanie za zniszczone auto jest za niskie, a Ty szybko chcesz uzyskać pozostałą kwotę?

Dopłata do odszkodowań

Twoje auto jest uszkodzone, a odszkodowanie od ubezpieczyciela nie wystarczają na jego naprawę? Potrzebujesz pieniędzy jak najszybciej? Nie chcesz pokrywać kosztów z własnej kieszeni? W takim razie możesz zdecydować się na dopłaty do szkody OC.

Nasza kancelaria zweryfikuje wówczas Twoją sprawę i zaproponuje kwotę odkupu szkody. Jeśli się na nią zgodzisz, zawrzemy cesje szkody z OC. Pieniądze trafiają do Ciebie w ciągu kilku dni… i to wszystko!

 • nie ma już dla Ciebie znaczenia, jak dalej potoczy się sprawa – odkup odszkodowania nie wiąże się dla Ciebie z żadnym ryzykiem,
 • nie musisz martwić się formalnościami ani stresować kontaktami z ubezpieczycielem,
 • raz na zawsze zapominasz o całej sprawie i w ciągu kilku dni dostajesz pieniądze, których potrzebujesz.

Odzyskiwanie odszkodowań

W mieście takim jak Poznań znajdziesz wiele kancelarii i wiele firm odszkodowawczych, ale tylko jeśli wybierzesz właściwie, otrzymasz wszystkie należne Ci pieniądze. Przekonaj się, że z naszą pomocą odzyskiwanie odszkodowań wcale nie musi być stresujące, czasochłonne ani pociągać za sobą ogromnych kosztów. Skontaktuj się z nami! Nic na tym nie tracisz, za to możesz wiele zyskać.

 


Kancelaria odszkodowawcza Poznań


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Poznania? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowaidzimy sprawy na terenie całej polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się