Pozostałe sprawy

 

Masz kredyt we frankach, problem z odzyskaniem prowizji bankowej, a może linia lotnicza nie chce Ci wypłacić odszkodowania? To właściwe miejsce – jesteśmy tu, żeby Ci pomóc!

Choć zajmujemy się przede wszystkim szkodami z OC i błędami medycznymi, to przez lata zdobyliśmy doświadczenie także w innych sprawach.

Kierujemy się podstawową zasadą – podejmujemy się tylko tych tematów, na których naprawdę się znamy i w których mamy duże doświadczenie. Właśnie dlatego kategoria „pozostałe sprawy” obejmuje jedynie kilka usług, w których czujemy się ekspertami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że powierzasz swoją sprawę we właściwe ręce.

Od lat pomagamy osobom takim jak Ty!

Banki i wielkie przedsiębiorstwa mają po swojej stronie całe sztaby prawników, które doskonale znają przepisy i często interpretują je na Twoją niekorzyść. W efekcie nieraz tracisz pieniądze, które tak naprawdę Ci się należą. Tak jednak wcale być nie musi. Możesz skorzystać z naszej pomocy, a my wyręczymy Cię na każdym etapie.

Dokładnie przeanalizujemy Twoją sprawę i obowiązujące przepisy. Sprawdzimy, czy interpretacja drugiej strony nie jest błędna i czego możesz się domagać. W Twoim imieniu będziemy walczyć o należne Ci pieniądze – zarówno na etapie przygotowania pism czy ewentualnych rozmów ugodowych, jak i na sali sądowej. Nie będziesz już na słabszej pozycji i zyskasz szansę na równą walkę o swoje prawa.