20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Wypadki komunikacyjne to nasza specjalność. Od 2009 roku pomogliśmy ponad 15.000 poszkodowanych.

Odszkodowania Kraków

Chcesz otrzymać pełne odszkodowanie? Nasza kancelaria Ci w tym pomoże!

Solace to nie firma (kancelaria) odszkodowawcza, ale specjalistyczna kancelaria prawna. O ile w firmach odszkodowawczych nie musi pracować żaden adwokat od odszkodowań ani żaden prawnik, to w przypadku kancelarii prawnej jest już inaczej. Nasi pracownicy nie tylko doskonale znają przepisy i sztuczki stosowane przez ubezpieczycieli, ale przede wszystkim – mają odpowiednie wykształcenie, które pozwala nam działać maksymalnie skutecznie.

Odszkodowania komunikacyjne

Odzyskiwanie odszkodowań za wypadek komunikacyjny to nasza specjalność. Pomogliśmy już ponad 15.000 poszkodowanych. Obojętnie, czy chodzi o wypadek w środkach komunikacji, z udziałem motoru, czy może potrącenie na pasach – prawdopodobnie prowadziliśmy już wiele spraw takich jak Twoja.

icon

Sądzisz, że Twoje odszkodowanie komunikacyjne jest zaniżone? A może nie wiesz, czego dokładnie się domagać? Wielu poszkodowanych ma ten sam problem. Przepisy są skomplikowane, a osoby bez wiedzy prawniczej często zdają sobie sprawy, jak wiele im się należy. Nie działaj na własną rękę, nie popełniaj tych błędów i nie trać pieniędzy, do których masz prawo. Skorzystaj z naszej pomocy, a my zadbamy o uzyskanie dla Ciebie maksymalnej kwoty.

W naszej kancelarii:

 • bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę,
 • upewnimy się, że domagasz się wszystkiego, co Ci się należy,
 • w Twoim imieniu skontaktujemy się z ubezpieczycielem,
 • wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach,
 • sporządzimy odwołanie od decyzji, pozew o zapłatę i inne pisma,
 • będziemy reprezentować Cię w sądzie i podczas rozmów ugodowych
Odszkodowanie za błędy medyczne

Chcesz otrzymać odszkodowanie za błąd medyczny? A może w wyniku zaniedbań szpitala zmarła bliska Ci osoba?

Odszkodowanie za błędy medyczne

Jako osoba poszkodowana w wyniku błędu medycznego z pewnością chcesz skupić się przede wszystkim na powrocie do zdrowia. Pamiętaj jednak, że rezygnacja z walki o należne Ci pieniądze oznacza konieczność poniesienia wszystkich wydatków z własnej kieszeni.

Obojętnie, czy chodzi o zakażenie szpitalne, niezdiagnozowanie nowotworu, śmierć bliskiej osoby w wyniku błędu lekarskiego czy jeszcze inne zaniedbania – prowadziliśmy już ponad 1.000 takich spraw, więc możesz mieć pewność, że doskonale znamy przepisy i zagadnienia medyczne. Wiemy, jak skutecznie walczyć w Twoim imieniu o pieniądze, które ułatwią Ci odzyskanie zdrowia i zabezpieczą Twoją przyszłość.

icon

Czy wiesz, że przysługuje Ci nie tylko odszkodowanie za błąd lekarski? Błędy medyczne zwykle pociągają za sobą znacznie więcej szkód niż utracony dochód i koszty leczenia. Najbardziej dotkliwe konsekwencje to zwykle zbędny ból, strach o własne życie czy nawet rozpacz po stracie bliskiej osoby. Szpital powinien wypłacić Ci zadośćuczynienie, które zrekompensuje te doznania. Nie zgłaszając się po nie, tracisz nawet kilkaset tysięcy złotych, które Ci się należą.

Odszkodowanie powypadkowe

Skontaktuj się z nami, a my uzyskamy należne Ci odszkodowanie powypadkowe!

Odszkodowanie powypadkowe

Od lat pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe nie tylko za wypadek komunikacyjny. Z naszą pomocą możesz otrzymać też pieniądze za wypadek w pracy, wypadek w rolnictwie czy wypadek w sklepie.

Niezależnie od tego, która z tych sytuacji miała miejsce w Twoim przypadku:

 • bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę,
 • ustalimy, jak wysokie odszkodowanie Ci się należy,
 • sprawdzimy, czy możesz uzyskać także inne świadczenia,
 • przygotujemy niezbędne pisma,
 • będziemy reprezentować Cię w kontaktach z ubezpieczycielem,
 • zadbamy, by cała sprawa pochłonęła jak najmniej Twojego czasu i Twoich nerwów – wszystko po to, by zapewnić Ci maksymalny spokój podczas rekonwalescencji po wypadku.
Dopłata do odszkodowań

Twoje odszkodowanie jest zaniżone? Pieniądze są Ci potrzebne już teraz? Istnieje rozwiązanie – cesja szkody z OC

Dopłata do odszkodowań

Jeśli chcesz otrzymać pieniądze za uszkodzone auto szybko, bez stresu i zbędnych formalności, odkup odszkodowań to rozwiązanie Ciebie.

Mechanizm jest naprawdę prosty – Ty przekazujesz nam swoje roszczenie, a my w zamian płacimy Ci ustaloną kwotę. Cała transakcja przypomina sprzedaż. A to oznacza, że na tym etapie sprawa się dla Ciebie kończy. Możesz zapomnieć o dalszych formalnościach, nerwach i toczeniu sporu w sądzie. Co więcej, ostateczny wynik sprawy w żaden sposób nie wpływa na wysokość Twojej dopłaty do szkody OC. Niczym więc nie ryzykujesz, za to możesz wiele zyskać.

Odzyskiwanie odszkodowań

Prowadzimy sprawy o odzyskiwanie odszkodowań na terenie miasta Kraków. Powierz nam swoją sprawę i przekonaj się, że cały ten proces nie musi być skomplikowany, czasochłonny i stresujący. Wystarczy tylko, że powierzysz swoją sprawę profesjonalistom, którzy wszystkim zajmą się w Twoim imieniu.


Kancelaria odszkodowawcza Kraków


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Krakowa? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowaidzimy sprawy na terenie całej polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się