20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Ponad 15.000 poszkodowanych dzięki naszej pomocy otrzymało odszkodowanie za wypadki komunikacyjne. Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Odszkodowania Gdańsk

Działamy skuteczniej niż kancelaria odszkodowawcza!

Czy wiesz, że nie każda firma zajmująca się odzyskiwaniem odszkodowań ma w swoim zespole prawników? Nawet jeśli określa się mianem kancelarii. W przypadku Solace jest inaczej. Jako profesjonalna kancelaria prawna zatrudniamy jedynie osoby z odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Gdańsku, dzięki czemu jesteśmy w stanie prowadzić sprawy na terenie Trójmiasta.

Odszkodowania komunikacyjne

Wypadek w środkach komunikacji, potrącenie na pasach, zderzenie się dwóch samochodów – to tylko kilka z wielu rodzajów spraw, w których pomagamy poszkodowanym i ich rodzinom.

icon

Czy wiesz, że odszkodowanie komunikacyjne to zaledwie ułamek tego, co możesz otrzymać? Zwykle przysługują Ci także inne roszczenia, takie jak zadośćuczynienie za doznane krzywdy, renta, a nawet utracony dochód. Wielu poszkodowanych nie zdaje sobie z tego sprawy, a przez to nie ubiega się o wszystkie należne im pieniądze. Jeśli chcesz uniknąć tych błędów, skorzystaj z naszej pomocy. Upewnimy się, że otrzymasz wszystko, do czego masz prawo.

Szukasz kancelarii odszkodowawczej w Gdańsku, która:

 • ma duże doświadczenie w branży,
 • doskonale zna przepisy i praktyki stosowane przez ubezpieczycieli,
 • współpracuje z niezależnymi rzeczoznawcami, którzy mogą sporządzić niezbędny kosztorys,
 • będzie reprezentować Cię na każdym etapie sprawy, także na sali sądowej,
 • wyręczy Cię w formalnościach i kontaktach z ubezpieczycielem,
 • w większości spraw nie pobiera opłat wstępnych? – jesteś we właściwym miejscu!
Odszkodowanie za błędy medyczne

Błąd przy porodzie, niezdiagnozowanie nowotworu, zakażenie szpitalne – to tylko kilka z wielu błędów medycznych, w których pomogliśmy ponad 1000 poszkodowanych

Odszkodowanie za błędy medyczne

Niekompetencja lekarza albo zaniedbania placówki mogą okazać się naprawdę tragiczne w skutkach: wydłużona rekonwalescencja, utrata szansy na pełen powrót do zdrowia, a nawet śmierć pacjenta. Masz prawo oczekiwać, że osoba odpowiedzialna za te zaniedbania poniesie konsekwencje i naprawi wyrządzone szkody.

 

 

icon

Poszkodowani często rezygnują z walki o odszkodowanie za błąd lekarski. Sądzą, że sprawa jest dla nich z góry przegrana. To jednak nieprawda! Jeśli nie znasz przepisów i zagadnień medycznych, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy i otrzymać wszystko, co Ci się należy. Pomogliśmy już ponad 1000 poszkodowanych, którym wydawało się, że nie mają szans w sporze ze szpitalem. Możesz dołączyć do tego grona!

Odszkodowanie powypadkowe

Od 2009 roku pomagamy poszkodowanym w wypadkach. Możesz mieć więc pewność, że prowadziliśmy już wiele spraw takich jak Twoja.

Odszkodowanie powypadkowe

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe i to niezależnie od tego, czy chodzi o wypadek komunikacyjny, w sklepie, wypadek przy pracy czy może wypadek w rolnictwie. Od 2009 roku zapewniamy profesjonalne wsparcie poszkodowanym w różnego rodzaju wypadkach. Prowadziliśmy już więc wiele spraw takich jak Twoja.

Jeśli:

 • nie wiesz, czego możesz się domagać,
 • ubezpieczyciel wypłacił Ci za niskie odszkodowanie,
 • Twoja reklamacja od decyzji TU została odrzucona,
 • wypadek doprowadził do śmierci bliskiej Ci osoby

a do tego szukasz kogoś, kto wyręczy Cię na każdym etapie sprawy, skorzystaj z naszej pomocy!

Dopłata do odszkodowań

Otrzymaj należne Ci pieniądze w ciągu kilku dni i zapomnij o stresie oraz formalnościach!

Dopłata do odszkodowań

Spór z ubezpieczycielem może ciągnąć się miesiącami. To oznacza mnóstwo stresu i okazuje się dużym problemem, gdy natychmiast potrzebujesz pieniędzy na naprawę samochodu. Doskonale to rozumiemy, dlatego poszkodowanym oferujemy również odkup szkód.

Cała procedura jest bardzo prosta:

 • zgłaszasz nam swoją sprawę,
 • po weryfikacji ustalamy kwotę, która Cię satysfakcjonuje,
 • gdy podpiszemy umowę, następuje cesja szkody z OC,
 • pieniądze trafiają na Twoje konto w ciągu kilku dni.

Nie musisz myśleć o formalnościach, odwoływać się od decyzji, a tym bardziej walczyć o dopłaty do szkody OC w sądzie. Po podpisaniu umowy sprawa się dla Ciebie kończy.

Odzyskiwanie odszkodowań

Odzyskiwanie odszkodowań w mieście takim jak Gdańsk nie musi być żmudne, kosztować Cię wiele nerwów i pieniędzy. Powierz swoją sprawę naszej kancelarii i przekonaj się, że uzyskanie należnych Ci pieniędzy jest prostsze, niż myślisz!


Kancelaria odszkodowawcza Gdańsk


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Gdańska? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się