20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Ponad 15.000 poszkodowanych dzięki naszej pomocy otrzymało odszkodowanie za wypadki komunikacyjne. Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Więcej niż kancelaria odszkodowawcza

Solace to nie kancelaria odszkodowawcza, a kancelaria prawna. Zatrudniamy wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w branży odszkodowawczej. Sprawnie poruszamy się po przepisach i znamy procedury stosowane przez ubezpieczycieli, a nasz adwokat od odszkodowań może Cię reprezentować także w sądzie.

Odszkodowanie komunikacyjne

icon

Czy wiesz, że odszkodowanie komunikacyjne to tylko jedno z roszczeń, po które możesz zgłosić się do ubezpieczyciela? Sam Ci jednak o tym nie przypomni. To Ty musisz upewnić się, że występujesz o wszystko, do czego masz prawo. To Ty musisz też sprawdzić, czy odszkodowanie za wypadek komunikacyjny jest dostateczne, a w razie potrzeby – złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

Nie musisz jednak zajmować się tym samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać odszkodowanie za:

 • wypadek w środkach komunikacji,
 • potrącenie na pasach,
 • wypadek w środkach komunikacji,
 • śmierć osoby bliskiej w wypadku.

Możemy Ci pomóc!

W ramach naszych usług:

 • zapoznamy się z Twoją sprawą i sprawdzimy, czego oprócz odszkodowania możesz się domagać,
 • zadbamy o zgromadzenie potrzebnych dowodów (w tym we współpracy z rzeczoznawcą wykonamy dla Ciebie bezpłatną ekspertyzę,
 • przygotujemy pisma do ubezpieczyciela,
 • złożymy odwołanie od decyzji TU,
 • będziemy Cię reprezentować w kontaktach z ubezpieczycielem, a w razie potrzeby – także na sali sądowej,
 • wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach i na każdym możliwym etapie sprawy.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Pociągnij szpital do odpowiedzialności, uzyskaj należne Ci pieniądze, zwiększ szansę na powrót do zdrowia i zabezpiecz swoją przyszłość!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Niezdiagnozowanie nowotworu, błędne podanie leków czy zakażenie szpitalne może być tragiczne w skutkach. Mimo wszystko wielu poszkodowanych nie walczy o należne im pieniądze, sądząc, że ze szpitalem „nie da się wygrać”. To jednak nieprawda! Przepisy stoją po Twojej stronie.

 

Skup się na powrocie do zdrowia, a resztę zostaw doświadczonym prawnikom. Pomogliśmy już ponad 1000 poszkodowanym w wyniku błędów medycznych. Wiemy więc, jak skutecznie uzyskać wszystko, co Ci się należy. Nie popełniaj więc błędu innych osób i walcz o odszkodowanie za błąd medyczny, do którego masz prawo.

Odszkodowanie powypadkowe

Nie wiesz, do kogo zgłosić się po odszkodowanie powypadkowe i jakiej kwoty żądać? Sprawdzimy to za Ciebie!

Odszkodowanie powypadkowe

Uzyskiwanie odszkodowań powypadkowych to nasza specjalność. Obojętnie, czy chodzi o wypadek przy pracy, wypadek komunikacyjny, wypadek w rolnictwie czy wypadek w miejscu publicznym – prawdopodobnie prowadziliśmy już wiele spraw takich jak Twoja.

To oznacza, że nie tylko doskonale znamy przepisy, ale wiemy, jak wykorzystać je w praktyce oraz jakie argumenty i dowody będą w Twoim przypadku najważniejsze. To wszystko pozwala nam uzyskać dla Ciebie nawet kilkukrotnie wyższą kwotę niż ta pierwotnie zaproponowana przez ubezpieczyciela. Z naszą pomocą otrzymasz nie tylko odszkodowanie, ale znacznie więcej – m.in. zwrot kosztów leczenia, rentę wyrównawczą czy zadośćuczynienie za doznane krzywdy.

Dopłata do odszkodowań

Odzyskaj pieniądze już w ciągu kilku dni i zapomnij o stresie oraz formalnościach !

Dopłata do odszkodowań

Odszkodowanie od ubezpieczyciela jest za niskie, a Ty chcesz szybko dostać pieniądze, które Ci się należą? Zamiast toczyć dalszy spór i czekać miesiącami na rozwiązanie sprawy, skorzystaj z dopłaty do szkody OC.

Cały proces jest bardzo prosty. Weryfikujemy Twoją sprawę i wspólnie ustalamy kwotę, która Cię satysfakcjonuje. Jeśli zgodzisz się na zaproponowane warunki, następuje cesja szkody z OC. W efekcie:

 • już po kilku dniach pieniądze trafiają na Twoje konto – nie musisz więc czekać na nie miesiącami ani zastanawiać się, czy w ogóle zdołasz uzyskać odszkodowanie,
 • nie ma dla Ciebie znaczenia, jak zakończy się cała sprawa – sprzedajesz nam prawo do dochodzenia odszkodowania. Nawet jeśli przegramy sprawę, w żaden sposób nie wpłynie to na Twoją sytuację.
 • oszczędzasz sobie mnóstwa nerwów i nie musisz martwić się już żadnymi formalnościami.

Odzyskiwanie odszkodowań

Chcesz skorzystać z pomocy kancelarii prawnej na terenie miasta Gorzów Wielkopolski? Skontaktuj się z nami! Zapoznamy się z Twoją sprawą, powiemy Ci, jakie masz możliwości i przedstawimy jasne warunki współpracy. Przekonasz się, że odzyskiwanie odszkodowań jest prostsze, niż myślisz!


Kancelaria odszkodowawcza Gorzów Wielkopolski


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Gorzowa Wielkopolskiego? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się