20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Ponad 15.000 poszkodowanych dzięki naszej pomocy otrzymało odszkodowanie za wypadki komunikacyjne. Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Odszkodowania Rzeszów

Więcej niż kancelaria odszkodowawcza

Nie jesteśmy firmą odszkodowawczą – Solace to kancelaria prawna. Nasz zespół tworzą wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Nie tylko znamy przepisy, ale także procedury stosowane przez ubezpieczycieli i wiemy, jak działać skutecznie, by uzyskać wszystko, co Ci się należy. Wyręczymy Cię na każdym etapie sprawy, także na drodze sądowej. Adwokat od odszkodowań w Twoim imieniu przygotuje niezbędne pisma i będzie reprezentował Cię przed sądem.

Odszkodowania komunikacyjne

icon

Czy wiesz, że odszkodowanie komunikacyjne to tylko jedno z roszczeń, po które możesz zgłosić się do ubezpieczyciela? Sam Ci jednak o tym nie przypomni. To Ty musisz sprawdzić, czy występujesz o wszystko, do czego masz prawo. Ty musisz też skontrolować wysokość odszkodowania za wypadek komunikacyjny i w razie potrzeby – złożyć odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.

Nie musisz jednak zajmować się tym samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać odszkodowanie za:

 • wypadek w środkach komunikacji,
 • potrącenie na pasach,
 • wypadek w środkach komunikacji,
 • śmierć osoby bliskiej w wypadku.

Możemy Ci w tym pomóc!

W ramach naszych usług

 • zapoznamy się z Twoją sprawą i sprawdzimy, czego oprócz odszkodowania możesz się domagać,
 • zadbamy o zgromadzenie potrzebnych dowodów (w tym we współpracy z rzeczoznawcą wykonamy dla Ciebie bezpłatną ekspertyzę),
 • przygotujemy pisma do ubezpieczyciela,
 • w razie potrzeby złożymy odwołanie od decyzji TU,
 • będziemy Cię reprezentować w kontaktach z ubezpieczycielem i na sali sądowej,
 • wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach i na każdym etapie sprawy.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Dołącz do grona ponad 1000 poszkodowanych, którym pomogliśmy uzyskać wysoką rekompensatę za błędy medyczne!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Sądzisz, że ze szpitalem nie da się wygrać? To nieprawda! Przepisy jasno mówią, że powinien ponieść odpowiedzialność za błąd medyczny.

Wielu poszkodowanych boi się sporu z tak dużą placówką. Inni z kolei postanawiają działać na własną rękę. W obu przypadkach efekt jest ten sam – nie otrzymują satysfakcjonującego odszkodowania za błąd medyczny. Nie idź tą samą drogą i skorzystaj z pomocy naszej kancelarii!

Przeprowadziliśmy już ponad 1000 tego rodzaju spraw. Obojętnie więc, czy chodzi o zakażenie szpitalneniezdiagnozowanie nowotworuniewłaściwe podanie leku czy jakikolwiek inny przypadek – prawdopodobnie pomogliśmy już niejednej osobie w tej samej sytuacji.

icon

Połączymy naszą prawniczą wiedzę z doświadczeniem i znajomością procedur oraz terminów medycznych. Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach i maksymalnie odciążymy ze wszystkich obowiązków związanych z występowaniem o odszkodowanie. Ty w tym czasie skupisz się na tym, co w tej chwili najważniejsze – powrocie do zdrowia.

Odszkodowanie powypadkowe

Skup się na powrocie do zdrowia. My zajmiemy się resztą!

Odszkodowanie powypadkowe

Tuż po wypadku nie masz siły, by zagłębiać się w przepisy, rozmawiać z ubezpieczycielem i denerwować się wynikiem sprawy. Możesz jednak powierzyć to zadanie nam!

Już od 2009 roku pomagamy uzyskiwać odszkodowania powypadkowe i inne roszczenia. Prowadziliśmy m.in. sprawy dotyczące wypadku komunikacyjnego, wypadku przy pracy, wypadku w rolnictwie czy wypadku w miejscu publicznym. Mamy więc nie tylko wiedzę, ale i praktyczne doświadczenie, a przez to jesteśmy maksymalnie skuteczni.

W ramach naszej pomocy przeanalizujemy Twoją sprawę, zgromadzimy potrzebne dowody, wystąpimy o wszystkie roszczenia, które Ci się należą i będziemy Cię reprezentować w kontaktach z ubezpieczycielem. Ty natomiast zyskasz czas na powrót do zdrowia i pieniądze, które Ci to ułatwią.

Dopłata do odszkodowań

Perspektywa toczenia sporu z ubezpieczycielem Cię przeraża? Potrzebujesz pieniędzy już teraz? Nie chcesz tracić czasu i nerwów na formalności?

Dopłata do odszkodowań

Zamiast tradycyjnej drogi wybierz dopłaty do odszkodowań. W tym przypadku zgłaszasz się do naszej kancelarii, a my analizujemy Twoją sprawę. Wspólnie ustalamy warunki umowy i kwotę, za którą sprzedaż nam swoje prawo do dochodzenia odszkodowania. Taka cesja szkody OC sprawia, że:

 • już w ciągu kilku dni na Twoje konto trafia ustalona kwota. Niemal natychmiast możesz więc przystąpić do naprawy Twojego auta,
 • nie musisz przygotowywać już żadnych pism, gromadzić dowodów ani stresować się kontaktami z ubezpieczycielem – w tym momencie sprawa się dla Ciebie kończy,
 • oszczędzasz pieniądze potrzebne na zatrudnienie prawnika, który reprezentowałby Cię w dalszym sporze z ubezpieczycielem.

W dodatku niczym nie ryzykujesz. To, jak ostatecznie zakończy się sprawa, nie ma żadnego wpływu na Twoją sytuację finansową. Od razu znasz też warunki umowy oraz zaproponowaną przez nas sumę i tylko jeśli zgodzisz się na te ustalenia, odkup odszkodowania będzie możliwy.

Odzyskiwanie odszkodowań

Przekonaj się, że odzyskiwanie odszkodowań w mieście takim jak Rzeszów nie musi być trudne, a Ty nie musisz czuć się bezradnie w starciu z dużą firmą ubezpieczeniową. Z naszą pomocą zwiększysz swoje szanse na otrzymanie należnych Ci pieniędzy i to przy minimalnym zaangażowaniu z Twojej strony. Skontaktuj się z nami, a zobaczysz, że to prostsze, niż myślisz!


Kancelaria odszkodowawcza Rzeszów


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Rzeszowa? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się