20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Dołącz do grona ponad 15.000 osób, które z naszą pomocą uzyskały odszkodowanie komunikacyjne!

Odszkodowania Katowice

Nasza kancelaria prawna pomoże Ci uzyskać odszkodowanie!

O skuteczności przesądza nie tylko wiedza, ale i doświadczenie. A my już od ponad 20 lat działamy w branży odszkodowawczej. Doskonale znamy więc nie tylko przepisy, ale i  sztuczki stosowane przez ubezpieczycieli. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać dla Ciebie maksymalne odszkodowanie.

Nasza specjalistyczna kancelaria prawna zrzesza doświadczonych prawników. W przeciwieństwie do firm odszkodowawczych zatrudniamy osoby z odpowiednim wykształceniem i nie musimy delegować zadań na zewnątrz. Twoją sprawą zajmiemy się od początku do końca i na każdym etapie – możesz liczyć na pomoc adwokata od odszkodowań także w razie ewentualnego sporu na drodze sądowej.

Odszkodowanie komunikacyjne

Obojętnie, czy chodzi o wypadek w środkach komunikacji, zderzenie się dwóch samochodów czy potrącenie na pasach – możesz żądać, by osoba odpowiedzialna za całe zdarzenie poniosła konsekwencje swoich działań.

Powierzając sprawę naszej kancelarii, unikniesz błędów popełnianych przez wiele osób, które na własną rękę ubiegają się o odszkodowanie komunikacyjne. Zadbamy, by w Twoim imieniu uzyskać całą kwotę, do której masz prawo.

icon

Pierwotnie wypłacone odszkodowanie za wypadek komunikacyjny zwykle jest zaniżone. Co więcej, jeśli domagasz się wyłącznie odszkodowania, prawdopodobnie pomijasz wiele innych należnych Ci roszczeń. W efekcie otrzymujesz nawet kilkukrotnie mniej, niż rzeczywiście Ci się należy.

 

 

W naszej kancelarii:

 • dokładnie przeanalizujemy Twoją sprawę,
 • sprawdzimy, czego możesz się domagać,
 • zadbamy o zgromadzenie wszystkich potrzebnych dowodów,
 • przygotujemy niezbędne pisma,
 • w Twoim imieniu będziemy prowadzić negocjacje z ubezpieczycielem,
 • w razie potrzeby będziemy reprezentować Cię w sądzie.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Pomogliśmy już ponad 1.000 poszkodowanych w wyniku błędów medycznych. Możemy pomóc i Tobie!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Jesteś osobą poszkodowaną ze względu na niezdiagnozowanie nowotworu, zakażenie szpitalne albo różnego rodzaju błędy lekarskie? Bliska Ci osoba zmarła przez zaniedbania szpitala? Sprawdzimy, czego możesz się domagać, dopilnujemy, by szpital poniósł odpowiedzialność za swoje zaniedbania i uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie za błędy medyczne.

W tego rodzaju sprawach nie wystarczy sama znajomość przepisów. Potrzebna jest jeszcze wiedza z zakresu zagadnień medycznych. Prawnicy z naszej kancelarii są ekspertami w tym zakresie. Pomogliśmy już ponad 1000 osób poszkodowanych w wyniku błędów medycznych. Z nami unikniesz zbędnego stresu oraz formalności o trzymasz wszystko, co Ci się należy!

Odszkodowanie powypadkowe

My odzyskamy Twoje odszkodowanie powypadkowe. Ty zyskasz wparcie finansowe i możliwość spokojnego powrotu do zdrowia.

Odszkodowanie powypadkowe

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe. I to obojętnie, czy chodzi o wypadek w pracy, wypadek komunikacyjny czy może wypadek w rolnictwie. Jako eksperci od odszkodowań prowadziliśmy wszystkie te rodzaje spraw! Dokładnie więc wiemy, jakie pisma należy przygotować, jakie dowody zgromadzić, a przede wszystkim – jak działać skutecznie.

Ustalimy:

 • jakiej kwoty możesz się domagać,
 • czy wypłacona suma na pewno jest odpowiednia,
 • do czego oprócz odszkodowania masz prawo,
 • wyręczymy Cię na każdym kroku,
 • oszczędzimy Ci stresu, czasu i formalności, by dać Ci przestrzeń na spokojny powrót do zdrowia.
Dopłata do odszkodowań

Odzyskaj pieniądze już w ciągu kilku dni i zapomnij o stresie oraz formalnościach !

Dopłata do odszkodowań

Czy wiesz, że możesz odzyskać pieniądze na naprawę swojego auta bez toczenia sporu z ubezpieczycielem? Skorzystaj z dopłaty do szkody OC, a ustalona suma trafi do Ciebie już w ciągu kilku dni.

Cały mechanizm jest bardzo prosty: podpisujesz z nami umowę cesji szkody z OC i przekazujesz prawo do dochodzenia odszkodowania od ubezpieczyciela. My natomiast wpłacamy ustaloną kwotę na Twoje konto. To wszystko! W momencie odkupu szkody sprawa się dla Ciebie kończy. Możesz zapomnieć o formalnościach, dalszym sporze z ubezpieczeniem i niepewności, czy w ogóle otrzymasz swoje pieniądze.

Odzyskiwanie odszkodowań

Odzyskiwanie odszkodowań na własną rękę może być trudne, stresujące i czasochłonne. Zamiast więc działać samodzielnie, skorzystaj z naszej pomocy. Działamy m.in. na terenie miasta Katowice, więc jeśli potrzebujesz wsparcia prawników z tych okolic – skontaktuj się z nami.


Kancelaria odszkodowawcza Katowice


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Katowic? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się