20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Już od kilkunastu lat pomagamy poszkodowanym uzyskać wszystko, co im się należy. Możemy pomóc też Tobie!

Odszkodowania Łódź

Solace to nie kancelaria odszkodowawcza – u nas pracują prawnicy

W naszym zespole znajdują się wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem. Dzięki temu z łatwością poruszamy się po przepisach, orzeczeniach oraz komentarzach i jesteśmy w stanie działać maksymalnie skutecznie. W przeciwieństwie do kancelarii odszkodowawczych możemy też reprezentować Cię na każdym etapie sprawy – nawet na sali sądowej. Nasz adwokat od odszkodowań we wszystkim Cię wyręczy!

Odszkodowanie komunikacyjne

Zderzenie się dwóch samochodów, śmierć osoby bliskiej w wypadku, potrącenie na pasach czy wypadek w środkach komunikacji – to jedne z najczęściej prowadzonych przez nas spraw. Do wypadków komunikacyjnych dochodzi naprawdę często i niemal równie często kwoty, które poszkodowani otrzymują na własną rękę, są zaniżone. Nie popełniaj więc tego błędu – postaw na pomoc profesjonalisty i dostań wszystko, co Ci się należy!

icon

Czy wiesz, że nie musisz akceptować kwoty zaproponowanej przez ubezpieczyciela? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jest za niska. Co więcej – odszkodowanie za wypadek komunikacyjny to zwykle tylko jedno z roszczeń, które powinien wypłacić Ci ubezpieczyciel. Właśnie dlatego warto uważnie przeanalizować kosztorys, a w razie potrzeby – złożyć odwołanie od decyzji. Obojętnie jak dalej potoczy się sprawa, nie stracisz dotychczas otrzymanych pieniędzy. Niczym więc nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać.

Jeśli:

 • uważasz, że wypłacone odszkodowanie jest za niskie,
 • ubezpieczyciel odrzucił Twoje odwołanie od decyzji,
 • bliska osoba zmarła w wypadku komunikacyjnym,,
 • nie wiesz, jakie kroki podjąć,
 • chcesz mieć pewność, że ubiegasz się o wszystko, do czego masz prawo,
 • szukasz kogoś, kto wyręczy Cię na każdym etapie, oszczędzając Ci mnóstwa stresu, czasu i formalności – jesteś we właściwym miejscu!
Odszkodowanie za błędy medyczne

Pomogliśmy już ponad 1000 poszkodowanych pacjentów. Możesz mieć więc pewność, że jesteśmy specjalistami od błędów medycznych!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Błąd medyczny zwykle oznacza nie tylko dodatkowe koszty leczenia i rehabilitacji. Może nawet odebrać Ci szansę na powrót do zdrowia albo sprawić, że stracisz bliską osobę.

Niezdiagnozowanie nowotworu, zakażenie szpitalne, błędy organizacyjne – to tylko kilka z wielu przypadków, w których masz prawo dochodzić zapłaty odszkodowania. A my możemy Ci w tym pomóc:

 • sprawdzimy, czy masz prawo do odszkodowania i czego jeszcze możesz się domagać,
 • zadbamy o zgłoszenie wszystkich roszczeń,
 • wyręczymy Cię w formalnościach i w kontaktach z ubezpieczycielem,
 • zadbamy, by szpital poniósł odpowiedzialność za swoje zaniedbania,
 • będziemy Cię reprezentować na każdym etapie sprawy – od składania pism, przez negocjacje z ubezpieczycielem aż po ewentualny spór na drodze sądowej.
Odszkodowanie powypadkowe

Skup się na powrocie do zdrowia – my zajmiemy się resztą!

Odszkodowanie powypadkowe

Jako osoba poszkodowana w wypadku możesz nie mieć siły i nerwów na toczenie sporu z ubezpieczycielem. Skup się na powrocie do zdrowia, a my zajmiemy się resztą. Obojętnie, czy chodzi o wypadek w pracy, wypadek komunikacyjny czy wypadek w rolnictwie – prowadziliśmy już wiele tego rodzaju spraw. Doskonale znamy więc przepisy i wiemy, jak działać skutecznie.

Upewnimy się, że otrzymasz pieniądze, które pozwolą Ci odzyskać zdrowie, przejść rehabilitację albo podjąć nową pracę. Zadbamy, by ta kwota była jak największa, a jednocześnie by cały proces wymagał jak najmniej zaangażowania z Twojej strony.

Dopłata do odszkodowań

Chcesz otrzymać pieniądze po kolizji bez czekania, formalności i zbędnego stresu? Rozwiązaniem może być odkup odszkodowań.

Dopłata do odszkodowań

Dopłaty do szkody OC pozwalają Ci błyskawicznie uzyskać pieniądze. Wspólnie ustalimy warunki umowy i satysfakcjonującą Cię kwotę, która już po kilku dniach trafi na Twoje konto. I to już wszystko!

Cesja szkody z OC pozwala Ci raz na zawsze zapomnieć o problemach z odszkodowaniem. Po podpisaniu umowy nie musisz się już martwić o dalszy spór z ubezpieczycielem. Oszczędzasz mnóstwo czasu i nerwów, a dostęp do pieniędzy masz praktycznie od razu.

Odzyskiwanie odszkodowań

Udowadniamy, że odzyskiwanie odszkodowań nie musi być trudne czy stresujące, a poszkodowany wcale nie znajduje się na przegranej pozycji. Działamy na terenie miasta Łódź, więc jeśli jesteś z tych okolic i potrzebujesz profesjonalnej pomocy, skontaktuj się z nami i pozwól nam odzyskać Twoje pieniądze!


Kancelaria odszkodowawcza Łódź


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Łodzi? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się