20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Ponad 15.000 poszkodowanych dzięki naszej pomocy otrzymało odszkodowanie za wypadek komunikacyjny. Ty też możesz dołączyć do tego grona!

Odszkodowania Olsztyn

Kancelaria prawna – znacznie więcej niż firma odszkodowawcza

Możesz mieć pewność, że znamy się na tym, co robimy – Solace to kancelaria prawna, a nie firma odszkodowawcza. Oznacza to, że pracują u nas wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem.

Wyręczymy Cię w przygotowywaniu dokumentów i kontaktach z ubezpieczycielem. W Twoim imieniu będziemy negocjować maksymalnie korzystne warunki, a w razie potrzeby adwokat od odszkodowań poprowadzi Twoją sprawę w sądzie. Uzyskamy wszystko, co Ci się należy, maksymalnie odciążając Cię ze wszelkich formalności.

Odszkodowanie komunikacyjne

Sprawy z zakresu wypadków komunikacyjnych to nasza specjalność. Do tej pory pomogliśmy ponad 15.000 poszkodowanych w wyniku potrącenia na pasach, wypadków w środkach komunikacji i wypadkach samochodowych. W jednej ze spraw wywalczyliśmy niemal 3,5 zł rekompensaty od ubezpieczyciela! Nie składamy więc pustych obietnic. Jesteśmy skuteczni.

icon

Czy wiesz, że o odszkodowanie za wypadek komunikacyjny możesz ubiegać się także, gdy to bliska Ci osoba zmarła w wypadku? I że może przysługiwać Ci także wiele innych roszczeń – np. renta i zadośćuczynienie? Pomożemy Ci ustalić, jakich kwot masz prawo się domagać. To wszystko poprzemy solidnymi argumentami, by zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie wszystkich pieniędzy.

Nasza kancelaria Solace w Olsztynie pomoże Ci:

  • otrzymać wszystko, co Ci się należy,
  • uzyskać darmową wycenę rzeczoznawcy, która stanowi solidny dowód w sporze z ubezpieczycielem,
  • uniknąć formalności i zaoszczędzić czas – to my zajmiemy się gromadzeniem dokumentów i przygotowywaniem pism,
  • otrzymać odpowiednią kwotę na każdym etapie (podczas negocjacji, jak i na drodze sądowej),
  • i to bez pobierania opłat z góry!
Odszkodowanie za błędy medyczne

Walka ze szpitalem nie jest skazana na porażkę. Potrzebujesz jedynie profesjonalnej pomocy!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Chcesz otrzymać odszkodowanie za błąd lekarski i pociągnąć szpital do odpowiedzialności? Obojętnie, czy chodzi o zakażenie szpitalne, niezdiagnozowanie nowotworu, odmowę wykonania cesarskiego cięcia czy jeszcze inne niedopatrzenia – możemy Ci pomóc! Ty skupisz się na powrocie do zdrowia, a my uzyskamy pieniądze, które Ci to ułatwią.

Poszkodowani często rezygnują z walki o odszkodowanie za błąd lekarski. Sądzą, że sprawa jest dla nich z góry przegrana. To jednak nieprawda! Wystarczy, że masz odpowiednie wsparcie!

icon

Czy wiesz, że żeby udowodnić błąd medyczny i dostać odszkodowanie, trzeba znać nie tylko przepisy, ale i zagadnienia medyczne? Tylko kancelaria z doświadczeniem w tej kategorii spraw będzie w stanie zrobić to skutecznie. Pomogliśmy już ponad 1000 pacjentów uzyskać to, co im się należy. Śmiało możemy więc powiedzieć, że jesteśmy specjalistami.

Odszkodowanie powypadkowe

Od 2009 roku pomagamy poszkodowanym w wypadkach. Możesz mieć więc pewność, że prowadziliśmy już wiele spraw takich jak Twoja.

Odszkodowanie powypadkowe

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie powypadkowe m.in. za:

Sprawdzimy, czy należy Ci się odszkodowanie i o jakie kwoty możesz się ubiegać, a jeśli ubezpieczyciel zaproponował Ci już konkretną wysokość odszkodowania – czy jest ona wystarczająca. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami i negocjacjami. Przeprowadzimy Cię też przez każdy etap sprawy, dbając o to, by cały ten proces kosztował Cię jak najmniej czasu i nerwów.

Dopłata do odszkodowań

Odzyskaj pieniądze już w ciągu kilku dni i zapomnij o stresie oraz formalnościach!

Dopłata do odszkodowań

Chcesz jak najszybciej dostać pieniądze po stłuczce i nie stresować się kontaktem z ubezpieczycielem? W takim razie wybierz dopłaty do szkody OC.
Cały ten proces jest bardzo prosty:

  • zgłaszasz się do naszej kancelarii, a my weryfikujemy Twoją sprawę,
  • ustalamy satysfakcjonującą Cię kwotę za cesję szkody z OC,
  • otrzymujesz pieniądze w ciągu kilku dni.

To wszystko – na tym sprawa się dla Ciebie kończy! Odkup odszkodowań sprawia, że to nie Ty musisz toczyć dalszego sporu z ubezpieczycielem, stresować się negocjacjami i ewentualnym postępowaniem w sądzie. Nie ma też dla Ciebie znaczenia, jak cała sprawa się skończy – w żaden sposób nie wpływa to na Twoją sytuację finansową.

Odzyskiwanie odszkodowań

W Solace udowadniamy, że odzyskiwanie odszkodowań w mieście takim jak Olsztyn nie musi być trudne i stresujące. Wystarczy tylko, że powierzysz to zadanie odpowiednim osobom! Nie działaj na własną rękę i uniknij błędów popełnianych przez wielu poszkodowanych. Skontaktuj się z nami i opisz swoją sprawę, a my zajmiemy się resztą.


Kancelaria odszkodowawcza Olsztyn


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Olsztyna? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się