Dopłaty z OC sprawcy

Ubezpieczyciel proponuje Ci kwotę, która Twoim zdaniem jest za niska? Wcale nie musisz się na nią godzić. Uzyskaj pełne odszkodowanie!

Nasza kancelaria już od kilkunastu lat pomaga osobom takim jak Ty. Niestety zaniżanie odszkodowań nie należy do rzadkości. Ubezpieczyciele doskonale wiedzą, że wielu poszkodowanych zgodzi się na zaproponowaną kwotę i zrezygnuje z dalszej walki o swoje prawa. Dla nich to większy zysk, a dla Ciebie strata pieniędzy, które zgodnie z prawem Ci się należą.

Sądzisz, że nie masz szans w sporze z dużą firmą ubezpieczeniową? To nieprawda. Prawo stoi po Twojej stronie, a co ważniejsze – nie musisz działać samodzielnie. Możesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia!

Pomożemy Ci otrzymać wszystkie należne Ci pieniądze!

W naszej kancelarii już od 2009 roku pomagamy uzyskiwać dopłaty z OC sprawcy. Prowadziliśmy tysiące tego typu spraw. Doskonale znamy więc nie tylko przepisy, ale przede wszystkim sztuczki stosowane przez ubezpieczycieli.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania odszkodowania i wyręczymy na każdym etapie sprawy – od przygotowania dokumentów i pism, aż po reprezentację w sądzie. Przekonasz się, że walka o należne Ci pieniądze wcale nie musi pochłaniać mnóstwa Twojego czasu i nerwów.

Zweryfikujemy, ile dokładnie Ci się należy. Być może oprócz odszkodowania masz prawo także do renty lub zadośćuczynienia. Dokładnie to sprawdzimy. Wszystko to, by mieć pewność, że otrzymasz możliwie najwyższą kwotę.

A jeśli potrzebujesz pieniędzy natychmiast i chcesz uniknąć stresu związanego z toczeniem sporu, możesz skorzystać także z innej możliwości, jaką jest odkup szkody. Wtedy już w ciągu kilku dni pieniądze trafią na Twoje konto i raz na zawsze zapomnisz o problemach z odszkodowaniem.