Wypadki

 

Jesteś osobą poszkodowaną w wypadku? A może wskutek takiego zdarzenia zmarła bliska Ci osoba? Pomożemy Ci uzyskać maksymalnie wysoką rekompensatę!

Otrzymaj wszystko, co Ci się należy!

Czy wiesz, że w razie wypadku przysługuje Ci znacznie więcej niż tylko odszkodowanie? Możesz domagać się  m.in. pokrycia z góry kosztów leczenia, zapłaty zadośćuczynienia za doznane krzywdy, a także renty. Ubezpieczyciel dobrowolnie nie przypomni Ci jednak o Twoich prawach. To od Ciebie zależy, czy otrzymasz pełną kwotę.

Obojętnie, czy chodzi o wypadki przy pracy, w rolnictwie, wypadki komunikacyjne czy może w miejscu publicznym – masz prawo żądać naprawienia wszystkich poniesionych szkód. A te obejmują nie tylko konsekwencje majątkowe. Wypłacone pieniądze powinny także rekompensować Twój ból i cierpienie lub odpowiadać zwiększonym potrzebom.

Od lat pomagamy poszkodowanym w otrzymaniu wszystkiego, co im się należy. W jednej z prowadzonych przez nas spraw uzyskaliśmy aż 3,5 miliona złotych. Możesz mieć więc pewność, że nie składamy pustych obietnic, a nasze starania przekładają się na konkretne efekty.

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie i wiele więcej!

Jako osoba poszkodowana w wypadku możesz nie mieć siły i nerwów na toczenie sporu z ubezpieczycielem. Musisz skupić się przede wszystkim na powrocie do zdrowia. Jednocześnie pieniądze mogą jednak okazać się ogromnym wsparciem i mieć duży wpływ na Twoje dalsze życie.

Właśnie dlatego wyręczymy Cię na każdym etapie. Dokładnie zapoznamy się z Twoją sprawą i ustalimy, czego możesz się domagać. Przygotujemy niezbędne dokumenty i pisma, będziemy Cię reprezentować w rozmowach z ubezpieczycielem i podczas ewentualnego sporu na sali sądowej. Zadbamy, by uzyskana kwota była jak największa, a jednocześnie by cały ten proces wymagał jak najmniej zaangażowania z Twojej strony.