20

lat praktyki w obsłudze spraw odszkodowawczych

3 452 800

najwyższe uzyskane
odszkodowanie

20 000+

klientów, którym pomogliśmy otrzymać należne im pieniądze

Odszkodowanie komunikacyjne

Ponad 15.000 poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych uzyskało dzięki nam odszkodowania od ubezpieczycieli.

Odszkodowania Bydgoszcz

Solace to kancelaria, nie firma odszkodowawcza!

Jesteśmy specjalistyczną kancelarią prawną. Oznacza to, że zatrudniamy wyłącznie osoby z odpowiednim wykształceniem, wieloletnią praktyką w zawodzie i znajomością branży ubezpieczeniowej. 

Dzięki temu swobodnie poruszamy się w przepisach, orzeczeniach i komentarzach doktryny. Bazując na naszym doświadczeniu, wiemy też, na jakie rozstrzygnięcie realnie masz szansę, a tym samym możemy wywalczyć dla Ciebie największą możliwą kwotę. Twoją sprawę poprowadzimy od początku do końca – także na etapie sądowym, gdy potrzebne będzie Ci wsparcie adwokata od odszkodowań.

Odszkodowania komunikacyjne

Od początku istnienia naszej kancelarii pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Do tej pory ponad 15.000 osób uzyskało dzięki nam pieniądze od ubezpieczycieli. Nasza wiedza poparta jest ogromnym doświadczeniem, a podejmowane przez nas działania przekładają się konkretne efekty. Kwoty uzyskane przez nas w imieniu naszych klientów często sięgają nawet kilkuset tysięcy, a dla jednego z poszkodowanym wywalczyliśmy prawie 3,5 miliona złotych!

icon

Czy wiesz, że działając na własną rękę albo korzystając z pomocy niewłaściwej osoby możesz stracić nawet kilkaset tysięcy złotych? Istnieje duża szansa, że przyjmiesz propozycję zaniżonego odszkodowania i nie wystąpisz o inne przysługujące Ci roszczenia, do których masz prawo. W efekcie ubezpieczyciel wypłaci Ci znacznie mniej niż powinien, a Ty stracisz pieniądze. Nie popełniaj tego błędu i pozwól nam uzyskać dla Ciebie maksymalne odszkodowanie komunikacyjne.

Jeśli szukasz kancelarii odszkodowawczej w Bydgoszczy, która:

 • dokładnie przeanalizuje kosztorys ubezpieczyciela i dopilnuje, by odszkodowanie nie było zaniżone,
 • sprawdzi, co jeszcze Ci się należy (renta, zwrot kosztów leczenia, zadośćuczynienie) i zadba o uzyskanie tych świadczeń,
 • wyręczy Cię we wszystkich formalnościach i przygotuje niezbędne pisma,
 • będzie reprezentować Cię na każdym etapie,
 • dopilnuje, by całe postępowanie kosztowało Cię jak najmniej nerwów
 • a przy tym wszystkim nie pobierze żadnych opłat z góry – jesteś we właściwym miejscu.
Odszkodowanie za błędy medyczne

Pozwól nam uzyskać dla Ciebie odszkodowanie za błąd medyczny i przekonaj się, że ze szpitalem da się wygrać!

Odszkodowanie za błędy medyczne

Szpital popełnił błąd medyczny? W wyniku zaniedbań lekarza doszło do śmierci bliskiej Ci osoby? Dopilnujemy, by właściwe osoby poniosły odpowiedzialność za swoje działania i uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie za błąd lekarski!

Żeby skutecznie pomagać poszkodowanym w wyniku błędów medycznych, nie wystarczy samo wykształcenie prawnicze. Niezdiagnozowanie nowotworu, zakażenie szpitalne, pomylenie zakresu zabiegu – każde z takich zaniedbań wiąże się z innymi zagadnieniami medycznymi, które trzeba znać. Bez tego trudno udowodnić błąd medyczny i uzyskać pełną rekompensatę.

icon

Nie warto powierzać swojej sprawy kancelarii, która nie ma dużego doświadczenia z zakresu błędów medycznych, a tym samym nie uzyska dla Ciebie maksymalnego odszkodowania. Mniejsza skuteczność to i mniej pieniędzy umożliwiających Ci powrót do zdrowia, podniesienie komfortu życia czy zabezpieczenie Twojej przyszłości.  W Solace pomogliśmy już ponad 1.000 osobom poszkodowanym w wyniku błędów medycznych. Śmiało możemy więc nazwać się ekspertami w tej dziedzinie.

Odszkodowanie powypadkowe

Uzyskamy dla Ciebie odszkodowanie powypadkowe za wypadek przy pracy, wypadek w rolnictwie i inne tego typu zdarzenia!

Odszkodowanie powypadkowe

Jako kancelaria odszkodowawcza od lat pomagamy poszkodowanym w wypadkach przy pracy, wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w rolnictwie i wielu innych tego typu zdarzeniach. Teraz możemy pomóc też Tobie.

Jeśli:

 • nie wiesz, do kogo zgłosić się po odszkodowanie albo jakiej kwoty się domagać,
 • nie chcesz samodzielnie gromadzić dowodów i sporządzać pism do ubezpieczyciela,
 • stresujesz się rozmowami z zakładem ubezpieczeń i szukasz kogoś, kto zrobi to za Ciebie,
 • masz wątpliwości, czy wypłacone odszkodowanie jest wystarczające,
 • w wypadku zmarła bliska Ci osoba,
 • szukasz prawnika, który wyręczy Cię na każdym etapie

– skorzystaj z naszej pomocy. My zajmiemy się uzyskaniem dla Ciebie odszkodowania i innych świadczeń, a Ty w tym czasie skupisz się na powrocie do zdrowia!

Dopłata do odszkodowań

Twoje odszkodowanie za uszkodzone auto jest za niskie i chcesz uzyskać resztę pieniędzy jak najszybciej?

Dopłata do odszkodowań

Twoje auto zostało uszkodzone nie z Twojej winy, a ubezpieczyciel wypłacił za niskie odszkodowanie? Nie chcesz pokrywać brakującej kwoty z własnej kieszeni? Potrzebujesz pieniędzy jak najszybciej? Chcesz uniknąć formalności i stresu? Rozwiązaniem może być cesja szkody z OC.

Odkup odszkodowań w naszej kancelarii to bardzo prosty proces. Wystarczy, że przedstawisz nam swoją sprawę, a my ją zweryfikujemy. Ustalimy kwotę dopłaty do szkody OC, która Cię satysfakcjonuje i podpiszemy umowę. Pieniądze trafią do Ciebie już w ciągu kilku dni.

To wszystko! Po podpisaniu umowy możesz zapomnieć o formalnościach, nerwach i toczeniu sporu z ubezpieczycielem. Nie musisz też czekać długich miesięcy na swoje pieniądze. Umowa cesji zawierana jest przy tym na jasnych warunkach, więc niczym nie ryzykujesz.

Odzyskiwanie odszkodowań

Jeśli odzyskiwanie odszkodowań wydaje Ci się trudne, czasochłonne i stresujące, skorzystaj z naszej pomocy! Działamy na ternie miasta Bydgoszcz, więc możemy pomóc też Tobie! Przekonasz się, że z pomocą odpowiednich specjalistów droga do otrzymania należnych Ci pieniędzy jest prostsza, niż myślisz. Skontaktuj się z nami i sprawdź. Weryfikacja sprawy nic nie kosztuje, za to może być pierwszym krokiem do maksymalnego odszkodowania!


Kancelaria odszkodowawcza Bydgoszcz


Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania na terenie Bydgoszczy? Chcesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmą się doświadczeni prawnicy?

icon

Prowaidzimy sprawy na terenie całej polski. Sprawdź listę miast poniżej, by uzyskać pomoc w Twojej okolicy

Skontaktuj się
z nami i rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się