Błąd medyczny to działanie lub zaniechanie lekarza, lekarza dentysty, pielęgniarki, położnej, ratownika medycznego powodujące szkodę u pacjenta.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu oferujemy pomoc w sprawach kierowanych przeciwko zakładom opieki zdrowotnej jak również lekarzom prowadzącym praktykę indywidualną. Błąd lekarski jest do udowodnienia, a kwota odszkodowania może być naprawdę wysoka. Uzyskaj odszkodowanie za błędy medyczne.

Warto wiedzieć, że jeśli na skutek błędu medycznego doszło do śmierci pacjenta, o odszkodowanie mogą starać się członkowie jego rodziny.

Oprócz odszkodowania osoby, które padły ofiarą błędu w sztuce medycznej mogą ubiegać się także o wypłatę zadośćuczynienia i renty.

Celem wypłaty zadośćuczynienia jest pokrycie wszelkich psychicznych oraz fizycznych cierpień, powstałych na skutek zaistniałej sytuacji. Jego wysokość w dużej mierze zależy od rodzaju uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia, bólu jaki cierpiał poszkodowany.

Rentę można otrzymać w sytuacji, kiedy na skutek błędu medycznego osoba poszkodowana straciła możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, zwiększyły się jej życiowe potrzeby, a przywrócenie stanu rzeczy sprzed zdarzenia nie jest możliwe.

Pomagając Ci w uzyskaniu świadczeń finansowych nie pobieramy przy tym żadnych opłat z góry, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty. Nasi Klienci mają zatem pewność maksymalnych starań z naszej strony.

Jeżeli masz wątpliwości czy należy Ci się odszkodowanie za błąd medyczny skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy o błąd w sztuce lekarskiej jest całkowicie bezpłatna.

Najczęstsze przypadki:

Jakie sprawy obsługujemy Zobacz wszystkie >

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.