Zalanie domu, mieszkania

Ubezpieczyciel nie chce wypłacić Ci pełnego odszkodowania za zalanie domu lub mieszkania?

Zalanie często prowadzi do naprawdę poważnych zniszczeń, a co za tym idzie – także wysokich kosztów remontu. Niestety zwykle nie tylko inwestujesz mnóstwo czasu i energii w usuwanie szkód, ale jeszcze musisz walczyć z własnym ubezpieczycielem. Wielu poszkodowanych szybko się poddaje w obawie przed sporem z tak dużą instytucją. My jednak nie godzimy się na wykorzystywanie silniejszej pozycji przez ubezpieczycieli. Pomożemy Ci odzyskać pieniądze, do których masz prawo!

Sądzisz, że Twoje odszkodowanie jest zaniżone? Prawdopodobnie masz rację!

Ubezpieczyciele bardzo często wypłacają za niskie odszkodowanie za zalanie domu lub mieszkania. Istnieje więc duża szansa, że ten przypadek dotyczy też Ciebie.

Samodzielnie trudno ocenić, czy kwota odszkodowania jest prawidłowa. Na pierwszy rzut oka wyliczenia zwykle wydają się poprawne. Tylko znając przepisy, praktyki stosowane przez ubezpieczycieli, a także realia branży budowlanej, można zweryfikować wydaną decyzję.

Kilkanaście lat w branży ubezpieczeniowej i współpraca z rzeczoznawcami oraz inżynierami budownictwa sprawia, że jesteśmy w stanie dokładnie przeanalizować wycenę ubezpieczyciela.

Prześledzimy kosztorys, sprawdzamy, czy niczego w nim nie pominięto i czy uwzględnione ceny są adekwatne do stawek rynkowych.  A jeśli znajdziemy jakiekolwiek nieprawidłowości, będziemy walczyć o Twoje prawa.

zalanie domu mieszkania

Nie rezygnuj z należnych Ci pieniędzy. W ten sposób tracisz podwójnie!

Pamiętaj – nie wdając się w spór z ubezpieczycielem, wprawdzie oszczędzasz nerwy i czas. Godzisz się jednak na pokrywanie kosztów z własnej kieszeni. Wszystkie składki na dobrowolne ubezpieczenie idą więc na marne – w końcu po to wykupujesz polisę, by w razie zalania otrzymać pełną ochronę. Dajesz też ubezpieczycielowi kolejny dowód na to, że może bezkarnie naruszać prawa ubezpieczonych.

Przepisy stoją po Twojej stronie, więc warto walczyć. Obojętnie, czy ubezpieczyciel odmawia Ci wypłaty odszkodowania, czy też proponuje zaniżoną kwotę – koniecznie przeanalizuj polisę, OWU i uzasadnienie decyzji. Istnieje duża szansa, że otrzymasz pieniądze, które pokryją naprawę wszystkich szkód. Wystarczy, że zaczniesz działać.

Uzyskanie odszkodowanie za zalanie domu lub mieszkania może być proste!

Poszkodowanym pomagamy już od 2009 roku i teraz możemy pomóc też Tobie! Współpracujemy z likwidatorami, którzy na przestrzeni lat doskonale poznali praktyki stosowane przez ubezpieczycieli, a także inżynierami budownictwa niezależnymi rzeczoznawcami. W ramach naszych usług:

  • zapoznamy się z Twoją sprawą i ustalimy, czy możesz uzyskać wyższe odszkodowanie,
  • we współpracy z doświadczonymi rzeczoznawcami określimy przyczyny zalania i sporządzimy niezależny kosztorys, by ustalić, ile tak naprawdę Ci się należy,
  • będziemy Cię reprezentować w kontaktach z ubezpieczycielem, podczas negocjacji ugodowych, a w razie wniesienia pozwu – także na sali sądowej
  • zadbamy o przygotowanie wszystkich formalności i sporządzimy niezbędne pisma.

Chcesz odzyskać należne Ci pieniądze w ciągu kilku dni?

Możesz otrzymać dopłatę do odszkodowania także bez wdawania się w spór z ubezpieczycielem – bez sporządzania kolejnych pism, gromadzenia stosu dowodów i bez wizyt na sali sądowej. Wystarczy, że wybierzesz odkup szkody.

To bardzo proste: za ustaloną kwotę sprzedasz nam prawo do dochodzenia odszkodowania. Otrzymasz pieniądze w ciągu kilku dni i raz na zawsze zapomnisz o sprawie. Nie będzie mieć dla Ciebie znaczenia, jak zakończy się postępowanie. Niczym więc nie ryzykujesz, za to praktycznie od ręki możesz dostać kwotę potrzebną na przeprowadzenie remontu po zalaniu.

Brzmi dobrze? Skontaktuj się z nami i sprawdź, czy odkup szkody w Twoim przypadku jest możliwy!