Dopłaty do odszkodowań OC

Uważasz, że odszkodowanie było zaniżone?  Uzyskaj dopłatę do odszkodowania!

Często zdarza się, że osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych otrzymują od ubezpieczyciela sprawcy odszkodowanie, które nie odpowiada rzeczywistym kosztom naprawy pojazdu. Osoby poszkodowane chcą jednak zakończyć sprawę jak najszybciej, nie myślą o postępowaniu sądowym, które zajmuje dużo czasu i wiąże się z koniecznością ponoszenia opłat. Takim osobom wychodzimy naprzeciw oferując możliwość szybkiego uzyskania dopłaty o odszkodowania. 

Jak to wygląda w praktyce?

  1. Osoba poszkodowana przesyła nam wykonany przez ubezpieczyciela kosztorys naprawy,
  2. Nasi rzeczoznawcy analizują szkodę,
  3. Poszkodowany otrzymuje dopłatę do odszkodowania!

Twoje korzyści:

Brak kosztów

Analiza Twojej sprawy nic nie kosztuje, czynności wykonywanie przez naszą Kancelarię są bezpłatne, aż do momentu otrzymania dopłaty do odszkodowania OC.

Zysk

Decydując się zaangażować Nas w starania o wypłatę pieniędzy, które się należą z tytułu odszkodowania, tak naprawdę możesz jedynie zyskać. Co ważne, niezależnie od efektu -czy uda Nam się wywalczyć jakiekolwiek dodatkowe pieniądze, czy się to nie uda –Ty nie stracisz odszkodowania wypłaconego wcześniej, nawet w przypadku Naszej porażki. Oznacza to, że albo dostaniesz większą sumę pieniędzy, albo zostaniesz z kwotą którą już otrzymałeś, dlatego warto chociażby spróbować.

Co bardzo istotne - jest możliwe zweryfikowanie sprawy nawet trzy lata wstecz.

Prostota

Osoba, która zdecyduje się podjąć współpracę z naszą kancelarią -podpisuje jedynie umowę – i to jedyne zmartwienie, ale spokojnie, aby to zrobić nie musisz nawet wychodzić z domu. Umowa zostanie dostarczona do Twojego domu, a resztą zajmiemy się sami.

Wygoda

Nie musisz się przejmować  jakimikolwiek formalnościami – my zrobimy to za Ciebie, nasze usługi są kompleksowe i najwyższej jakości. Podejmiemy wszystkie możliwe kroki w Twoim imieniu, jesteśmy profesjonalną firmą, która ma ogromne doświadczenie w sukcesywnej walce o pieniądze swoich klientów – dołącz do zadowolonego grona naszych Klientów!

Dzieli mnie duża odległość do waszej kancelarii

Odległość pomiędzy Kancelarią Solace, a Klientem to żaden problem! Dokładną analizę wykonujemy na podstawie przesłanych dokumentów e-mailem lub pocztą tradycyjną, a jeśli zdecydujesz się na nasze usługi – umowa zostanie przesłana pocztą. Nie musisz nawet wychodzić z domu. W przypadku pytań, nasi konsultanci postarają się na nie odpowiedzieć telefonicznie.

Zaufaj doświadczeniu!

Nasza Kancelaria ma ogromne doświadczenie w m.in. walce o dopłatę do odszkodowania OC, rocznie prowadzimy setki takich spraw odnosząc sukcesy. Nie pozwól, żeby bezpodstawnie przepadły Ci Twoje pieniądze, które de facto Ci się należą, zaufaj sprawdzonej i rzetelnej marce, jaką jest Kancelaria Prawna Solace. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości na temat dopłaty do odszkodowania za szkodę z OC, nasi wykwalifikowani pracownicy służą pomocą, postarają się oni rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Pliki cookie usprawniają działanie naszego serwisu. Korzystając z niego, zgadzasz się na użycie plików cookie.